Opublikowano: pon, Lis 16th, 2015

Z Włocławka do Warszawy razem z PolskiBus.com – KONKURS!

polskibus_autobus

PolskiBus.com, odpowiadając na prośby i potrzeby swoich pasażerów, zdecydował się udostępnić swoje komfortowe usługi w atrakcyjnych cenach również mieszkańcom Włocławka. Nowy przystanek w tym mieście to zasługa decyzji o rozbudowaniu siatki połączeń o 8 nowych tras. Od 1 października mamy do dyspozycji aż 7 kursy dziennie do Warszawy i Płocka. Jeśli chcecie wypróbować usługi PolskiBus.com zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

PolskiBus.com przewiózł już ponad 14 mln pasażerów – ta statystyka mówi sama za siebie. Hasło firmy „Szybko, tanio, komfortowo” jest idealnym odzwierciedleniem tego, jak wygląda podróż z PolskiBus.com. Niedawno firma zdecydowała się wejść na rynek włocławski. Oznacza to, że możemy już podróżować do Warszawy i Płocka. Oczywiście tanio i w komfortowych warunkach.

Autokary, jadące z Włocławka do Warszawy, odjeżdżają z przystanku Dworzec Włocławek przy ul. Stefana Okrzei 65 o godzinach: 06:00, 08:00, 11:30, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30. W Warszawie PolskiBus.com zatrzymuje się na dworcu przy stacji metra Młociny. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Komfort na najwyższym poziomie

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne umiejscowione pod każdym siedzeniem. Wszystkie autokary oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton. Wszystkie pojazdy dostosowane są również do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Sprawdź cennik i zarezerwuj termin już dziś na www.polskibus.com.

polskibus_zgarnij-bilety

Uwaga konkurs!
Dla naszych czytelników PolskiBus.com ufundował pięć podwójnych biletów do Warszawy i z powrotem. Aby wygrać zestaw biletów dla dwóch osób prosimy o uzasadnienie dlaczego właśnie Ty powinieneś otrzymać bilety od PolskiBus.com na podróż do Warszawy – nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi!  Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: redakcja@naszwloclawek.pl w tytule maila wpisujemy: Konkurs – PolskiBus a w treści maila oprócz odpowiedzi należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2015 roku.

POWODZENIA!

MartinezFilm

Informacje

ZUS ostrzega: Uwaga na fałszywe maile

17 października 2019, Możliwość komentowania ZUS ostrzega: Uwaga na fałszywe maile została wyłączona

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

Archiwa