Opublikowano: pon, Lis 16th, 2015

Z Włocławka do Warszawy razem z PolskiBus.com – KONKURS!

polskibus_autobus

PolskiBus.com, odpowiadając na prośby i potrzeby swoich pasażerów, zdecydował się udostępnić swoje komfortowe usługi w atrakcyjnych cenach również mieszkańcom Włocławka. Nowy przystanek w tym mieście to zasługa decyzji o rozbudowaniu siatki połączeń o 8 nowych tras. Od 1 października mamy do dyspozycji aż 7 kursy dziennie do Warszawy i Płocka. Jeśli chcecie wypróbować usługi PolskiBus.com zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

PolskiBus.com przewiózł już ponad 14 mln pasażerów – ta statystyka mówi sama za siebie. Hasło firmy „Szybko, tanio, komfortowo” jest idealnym odzwierciedleniem tego, jak wygląda podróż z PolskiBus.com. Niedawno firma zdecydowała się wejść na rynek włocławski. Oznacza to, że możemy już podróżować do Warszawy i Płocka. Oczywiście tanio i w komfortowych warunkach.

Autokary, jadące z Włocławka do Warszawy, odjeżdżają z przystanku Dworzec Włocławek przy ul. Stefana Okrzei 65 o godzinach: 06:00, 08:00, 11:30, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30. W Warszawie PolskiBus.com zatrzymuje się na dworcu przy stacji metra Młociny. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Komfort na najwyższym poziomie

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne umiejscowione pod każdym siedzeniem. Wszystkie autokary oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton. Wszystkie pojazdy dostosowane są również do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Sprawdź cennik i zarezerwuj termin już dziś na www.polskibus.com.

polskibus_zgarnij-bilety

Uwaga konkurs!
Dla naszych czytelników PolskiBus.com ufundował pięć podwójnych biletów do Warszawy i z powrotem. Aby wygrać zestaw biletów dla dwóch osób prosimy o uzasadnienie dlaczego właśnie Ty powinieneś otrzymać bilety od PolskiBus.com na podróż do Warszawy – nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi!  Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: redakcja@naszwloclawek.pl w tytule maila wpisujemy: Konkurs – PolskiBus a w treści maila oprócz odpowiedzi należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2015 roku.

POWODZENIA!

MartinezFilm

Informacje

Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

16 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego została wyłączona

Dożynki wojewódzkie w Ciechocinku

16 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Dożynki wojewódzkie w Ciechocinku została wyłączona

Coraz trafniejsze kontrole zwolnień lekarskich

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Coraz trafniejsze kontrole zwolnień lekarskich została wyłączona

Sobotni spacerek z przewodnikiem

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Sobotni spacerek z przewodnikiem została wyłączona

Piknik wojskowy „Wierni Polsce”

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Piknik wojskowy „Wierni Polsce” została wyłączona

Włocławianie korzystają z miejskich rowerów

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Włocławianie korzystają z miejskich rowerów została wyłączona

Archiwa