NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Z Włocławka do Warszawy razem z PolskiBus.com – KONKURS!

polskibus_autobus

PolskiBus.com, odpowiadając na prośby i potrzeby swoich pasażerów, zdecydował się udostępnić swoje komfortowe usługi w atrakcyjnych cenach również mieszkańcom Włocławka. Nowy przystanek w tym mieście to zasługa decyzji o rozbudowaniu siatki połączeń o 8 nowych tras. Od 1 października mamy do dyspozycji aż 7 kursy dziennie do Warszawy i Płocka. Jeśli chcecie wypróbować usługi PolskiBus.com zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

PolskiBus.com przewiózł już ponad 14 mln pasażerów – ta statystyka mówi sama za siebie. Hasło firmy „Szybko, tanio, komfortowo” jest idealnym odzwierciedleniem tego, jak wygląda podróż z PolskiBus.com. Niedawno firma zdecydowała się wejść na rynek włocławski. Oznacza to, że możemy już podróżować do Warszawy i Płocka. Oczywiście tanio i w komfortowych warunkach.

Autokary, jadące z Włocławka do Warszawy, odjeżdżają z przystanku Dworzec Włocławek przy ul. Stefana Okrzei 65 o godzinach: 06:00, 08:00, 11:30, 13:00, 15:00, 17:00, 19:30. W Warszawie PolskiBus.com zatrzymuje się na dworcu przy stacji metra Młociny. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Komfort na najwyższym poziomie

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne umiejscowione pod każdym siedzeniem. Wszystkie autokary oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton. Wszystkie pojazdy dostosowane są również do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Sprawdź cennik i zarezerwuj termin już dziś na www.polskibus.com.

polskibus_zgarnij-bilety

Uwaga konkurs!
Dla naszych czytelników PolskiBus.com ufundował pięć podwójnych biletów do Warszawy i z powrotem. Aby wygrać zestaw biletów dla dwóch osób prosimy o uzasadnienie dlaczego właśnie Ty powinieneś otrzymać bilety od PolskiBus.com na podróż do Warszawy – nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi!  Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres: redakcja@naszwloclawek.pl w tytule maila wpisujemy: Konkurs – PolskiBus a w treści maila oprócz odpowiedzi należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2015 roku.

POWODZENIA!