NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

9 finał akcji charytatywnej wolontariatu pracowniczego Zakładu PTA

W dniu 14.11.2015r. o godz 13 w Hali Mistrzów odbył się 9 finał tegorocznej akcji charytatywnej prowadzony przez wolontariat pracowniczy Zakładu PTA w PKN Orlen oraz Anwilu S.A na rzecz dzieci ze szkoły podstawowe nr 10 oraz Domu Dziecka nr 1 z Włocławka.

Tego dnia odbyły się dwa mecze w piłkę nożną o puchar Prezydenta Miasta Włocławek, w pierwszym spotkali się dzieci z obu placówek wychowawczych dla których zbierane były fundusze natomiast w drugim grali wolontariusze kontra Wojtkowski Team.

Mimo, że wynik nie był sprawą najważniejszą a dobra zabawa to jednak w pierwszym meczu lepsi okazały się dzieci z ul.Żytniej a w drugim górą byli wolontariusze. W imieniu dzieci, rodziców, dyrektorów oraz organizatorów bardzo chcieliśmy podziękować firmie Anwil S.A oraz spółce Aski za przekazanie kwoty 10,600zł co w przeciągu 9 lat działalności wolontariatu pracowniczego daje kwotę ok 97,000 zł.

Dzięki uzyskanemu grantowi z programu „Działamy Razem.Pomagam” w PKN Orlen dla wszystkich dzieci i uczestników na stadionie WKS Włocławia zostały zorganizowane gry i zabawy za co dzieci dostały przybory szkolne oraz okolicznościowe nagrody. Dzięki grantowi zostały zakupione słodycze,został zorganizowany grill oraz podawane były posiłki na gorąco z kuchni polowej. W imieniu organizatorów za pomoc w organizacji i ufundowaniu nagród chcemy podziękować : Staż Pożarna, Policja, PZPN, PZU, FIX, Kujawsko-Dobrzyńskiemu Bankowi Spółdzielczemu oraz WKS Włocławia.

Piotr Czajkowski