Siatkarski weekend

siatkarki-wloclawek

W sobotę nie powiodło się naszym WTS-ką. Zespół WTS KDBS Bank po bardzo dobrym początku, wygrany pierwszy set i prowadzenie w drugim secie (18:14), przegrał mecz. Dziewczyny z Culmena Chełmno wzięły się do pracy i dokończyły drugiego seta na swoją korzyść. Później grały zdecydowanie i wygrały kolejne sety (25:16, 21:25, 17:25, 17:25).

W niedzielę nasze kadetki zagrały z zespołem Trójka Nakło. Przeciwnik nie był wymagający i nasze siatkarki zwyciężyły szybko 3:0 (25:12, 25:13, 25:5). Brawo dla dziewczyn J W tym tygodniu najmłodszy zespół czyli młodziczki miały wolna sobotę, turniej ligowy został przeniesiony na 5 grudnia. A zatem wynik siatkarskiego weekendu 1:1 J Na zdjęciu kadetki WTS KDBS Bank po zwycięstwie w Nakle.