Opublikowano: śr, Sty 28th, 2015

Walentynkowy konkurs na najlepsze zdjęcie obrazujące hasło „Kocham Cię… i Włocławek”.

Centrum handlowe Wzorcownia i Urząd Miasta Włocławek ogłaszają walentynkowy konkurs „Kocham Cię…i Włocławek”!

Wzorcownia Włocławek oraz Urząd Miasta Włocławek zapraszają do udziału w walentynkowym konkursie na najlepsze zdjęcie obrazujące hasło „Kocham Cię … i Włocławek”.

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie i przesłanie do organizatorów zdjęć typu „selfie” (wykonanych telefonem komórkowym) przedstawiających dwie osoby na tle dowolnego miejsca we Włocławku. Mogą to być pary, przyjaciele, znajomi czy rodzina. Fotografie, z imieniem i nazwiskiem autora oraz z dopiskiem „Kocham Cię …i Włocławek!”, należy przesyłać od 26 stycznia 2015 roku do 4 lutego 2015 roku na adresy e-mail: walentynki@um.wloclawek.pl lub/i itucholska@multi.eu .

W tym roku organizujemy dość nietypowy konkurs z okazji Walentynek. Chcemy zmotywować mieszkańców naszego miasta, aby poprzez fotografię wyrazili miłość nie tylko do siebie, ale również do miasta Włocławek, w którym żyją, uczą się, pracują. Stąd też nazwa konkursu „Kocham Cię ….i Włocławek” oraz partnerstwo Urzędu Miasta Włocławek- mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Głosowanie i nagrody

5 lutego 2015 roku o godzinie 12:00 nadesłane fotografie konkursowe zostaną zamieszczone w galeriach zdjęć na profilach Facebook Wzorcowni oraz Urzędu Miasta Włocławek i rozpocznie się głosowanie Internautów. Potrwa ono do 12 lutego, do godziny 12:00. Nagrodę główną otrzyma autor fotografii, która zdobędzie największą ilość „lajków” Internautów, zsumowaną z głosów oddanych na obydwu profilach.

Jest o co walczyć, gdyż główną nagrodą w konkursie jest Weekend w SPA dla dwojga w ekskluzywnym hotelu. Przyznane zostaną również trzy nagrody -wyróżnienia w postaci bonów 200 zł na zakupy we Wzorcowni. Wręczenie nagród odbędzie się podczas imprezy zorganizowanej 14-go lutego, w Walentynki, na Placu Grodzkim. W specjalnie stworzonej na tę okazję romantycznej scenerii będzie można napić się za darmo kawy i odpocząć z ukochaną osobą w walentynkowej kawiarni, na świeżym powietrzu.

Wzorcownia

MartinezFilm

Informacje

ZUS ostrzega: Uwaga na fałszywe maile

17 października 2019, Możliwość komentowania ZUS ostrzega: Uwaga na fałszywe maile została wyłączona

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

Archiwa