NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Walentynkowy konkurs na najlepsze zdjęcie obrazujące hasło „Kocham Cię… i Włocławek”.

Centrum handlowe Wzorcownia i Urząd Miasta Włocławek ogłaszają walentynkowy konkurs „Kocham Cię…i Włocławek”!

Wzorcownia Włocławek oraz Urząd Miasta Włocławek zapraszają do udziału w walentynkowym konkursie na najlepsze zdjęcie obrazujące hasło „Kocham Cię … i Włocławek”.

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie i przesłanie do organizatorów zdjęć typu „selfie” (wykonanych telefonem komórkowym) przedstawiających dwie osoby na tle dowolnego miejsca we Włocławku. Mogą to być pary, przyjaciele, znajomi czy rodzina. Fotografie, z imieniem i nazwiskiem autora oraz z dopiskiem „Kocham Cię …i Włocławek!”, należy przesyłać od 26 stycznia 2015 roku do 4 lutego 2015 roku na adresy e-mail: walentynki@um.wloclawek.pl lub/i itucholska@multi.eu .

W tym roku organizujemy dość nietypowy konkurs z okazji Walentynek. Chcemy zmotywować mieszkańców naszego miasta, aby poprzez fotografię wyrazili miłość nie tylko do siebie, ale również do miasta Włocławek, w którym żyją, uczą się, pracują. Stąd też nazwa konkursu „Kocham Cię ….i Włocławek” oraz partnerstwo Urzędu Miasta Włocławek- mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Głosowanie i nagrody

5 lutego 2015 roku o godzinie 12:00 nadesłane fotografie konkursowe zostaną zamieszczone w galeriach zdjęć na profilach Facebook Wzorcowni oraz Urzędu Miasta Włocławek i rozpocznie się głosowanie Internautów. Potrwa ono do 12 lutego, do godziny 12:00. Nagrodę główną otrzyma autor fotografii, która zdobędzie największą ilość „lajków” Internautów, zsumowaną z głosów oddanych na obydwu profilach.

Jest o co walczyć, gdyż główną nagrodą w konkursie jest Weekend w SPA dla dwojga w ekskluzywnym hotelu. Przyznane zostaną również trzy nagrody -wyróżnienia w postaci bonów 200 zł na zakupy we Wzorcowni. Wręczenie nagród odbędzie się podczas imprezy zorganizowanej 14-go lutego, w Walentynki, na Placu Grodzkim. W specjalnie stworzonej na tę okazję romantycznej scenerii będzie można napić się za darmo kawy i odpocząć z ukochaną osobą w walentynkowej kawiarni, na świeżym powietrzu.

Wzorcownia