NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Ujawnione zwłoki 19-latka

Bardzo tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 19-letniego włocławianina. W sobotę (15.08) po południu przypadkowi wędkarze ujawnili jego zwłoki.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania 19-letniego włocławianina tuż po zgłoszeniu o jego zaginięciu przez rodzinę. Z ustaleń wynikało, że chłopak nie wrócił do domu 9 sierpnia. Tego popołudnia widziany był ostatni raz przez grupę swoich znajomych.

Mundurowi sprawdzili wszelkie miejsca, w których mógł znajdować się 19-latek, placówki opieki medycznej, znajomi, komunikat o poszukiwaniach przekazano na inne podmioty, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca jego przebywania.

Policjanci weryfikowali również wszystkie docierające informacje, które sugerowały, że 19-latek był widziany, prowadzili również działania operacyjne.

Niestety w sobotę (15.08) po godz.17 dyżurny został poinformowany o ujawnieniu zwłok mężczyzny w Wiśle, w rejonie Łęgu Witoszyn. Przy zwłokach znajdował się telefon oraz dokumenty wystawione na nazwisko poszukiwanego.

Wczoraj (16.08) rodzina zidentyfikowała zwłoki, denatem okazał się poszukiwany 19-latek.

Lekarz w mechanizmie zgonu wstępnie wykluczył udział osób trzecich.

Wydana opinia biegłego patomorfologa pozwoli na ustalenie przyczyn i okoliczności tej tragicznej śmierci.

KMP Włocławek