NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Studio ChoSen

Witam drogich czytelników dzisiaj chciałbym opisać coś co jest z pasji, małe studio praktykujące homerecording osoba która to prowadzi zajmuję się muzyką od dziecka, zająłem się tym tematem gdyż wcześniejsze moje doświadczenia z tym związane nie były najlepsze mówimy o studiach realizacji muzyki. Napisze sumienie że doświadczenia w innych studiach póki co po prostu brak serca wkładaną pracę, jak byłem gdzie indziej czułem się jak klient no którego trzeba wysłuchać i to wszystko w końcu znalazłem, nie czułem się na zasadzie klient-usługa lecz przede wszystkim jako artysta, luźna atmosfera i komfort gdzie ludzie się stresują tam nie ma czego się bać.

W studiu podchodzą z pasji podejście indywidualne i profesjonalne szeroka głowa z różnymi pomysłami, podczas realizacji dostępna, czego może chcieć jeszcze początkujący artysta? Czemu jestem tego tak pewny? Każdy artysta który tam przychodzi z materiał na materiał robi ogromne postępy tzw. progres coraz lepiej to brzmi dlatego jestem pewny. Każdej osobie co zaczyna na pewno bym polecił zajrzeć tam na pewno każdy wyjdzie stamtąd usatysfakcjonowany!!! Wracając ta osoba zajmująca się tym.

Od stycznia 2019 r. prowadzi to pod szyldem ChoSen Studio. Z czasem wyodrębniło się u ludzi że jest to studio dla młodych artystów pomocna dłoń wytłumaczenie próba pomocy, uzyskania jak najlepszego wykonania przez artystę staranie się aby jak najlepiej to wyszło nie tylko wcisnę records i się nie znamy

Miła luźna atmosfera zaufanie do realizatora inaczej nie wyobrażam sobie współpracy w studiu .Właściciel mówi ChoSen Studio jak sama nazwa mówi to Studio z wyboru. W dzisiejszych czasach wszyscy szukają jak najtaniej i jak najlepiej jeśli chodzi o realizację wokalną czy jej obróbkę najtrafniejszy wybór już mamy. Patryk Ruger Danielewicz bo o nim mówi zajmuję się każdym gatunkiem muzycznym, lecz jego charakterystyką jest to, że największa liczba wydana utworów jest w gatunku Hip Hop Rap ukierunkowało się to dlatego że młodzi początkujący szukają czegoś w tym stylu.

Sam realizator przyznaję że muzyka po dzisiejszy dzień jest odskocznią oderwaniem od wszystkiego, wchodzisz wyłączasz telefon i próbujesz coś fajnego stworzyć zmienia się nastawienie całego dnia. Przedstawię wam jeszcze raz ChoSen Studio zajmuje się muzyką jest studiem nagraniowym homerecording, o poszerzonej ofercie ponieważ również angażuje się w wydawane utwory pracuję stacjonarnie jak i online, a gdzie się to znajduję? We Włocławku i na koniec dodam wam ich słowa zdanie „Jesteśmy pomiędzy trackami i bitami nasza pasja Zaufaj nam!”

 

Irek „K0WAL” Kowalewski