Opublikowano: pt, Lut 15th, 2019

Nieopłacalne spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

W dniu wczorajszym około godz. 23:15 operator monitoringu wizyjnego miasta poinformował Dyżurnego Straży Miejskiej o trzech osobach spożywających alkohol w miejscu publicznym na ulicy Stary Rynek. Patrol Straży Miejskiej we wskazanym miejscu zastał obserwowane osoby.

Po wylegitymowaniu i ustaleniu danych osobowych okazało się, że dwoje z tych młodych ludzi to niespełna 18 latek i 16 letnia dziewczyna. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wynikającymi z ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, wszystkie trzy osoby dopuściły się różnego rodzaju naruszeń prawa. Najstarszy z mężczyzn za wykroczenie polegające na spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym został ukarany mandatem karnym. Wobec szesnastoletniej dziewczyny skierujemy informację do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, o podjęcie stosownych działań zapobiegających dalszej jej demoralizacji.

Natomiast w sprawie niespełna 18 letniego mężczyzny oddzielnie poinformujemy Komendę Miejską Policji we Włocławku, z uwagi na to, że podał do spożycia alkohol szesnastolatce. W trakcie prowadzonych czynności służbowych, 18 latek uciekł z miejsca wykroczenia, jednak pozostawił po sobie trwałe ślady, jeden w postaci nagrania z monitoringu wizyjnego, drugi w rękach strażników realizujących interwencję zostawił legitymację szkolną z danymi osobowymi, wystawioną przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z jednego z miast na terenie Polski.

SM we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej

23 maja 2019, Możliwość komentowania Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej została wyłączona

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym

21 maja 2019, Możliwość komentowania Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym została wyłączona

Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece

21 maja 2019, Możliwość komentowania Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece została wyłączona

Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala!

21 maja 2019, Możliwość komentowania Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala! została wyłączona

“Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto”

20 maja 2019, Możliwość komentowania “Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto” została wyłączona

Juwenalia 2019

20 maja 2019, Możliwość komentowania Juwenalia 2019 została wyłączona

Archiwa