NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Spotkajmy się na Zielonym Rynku

W sobotnie popołudnie, 14. maja br., o godz. 16:00, Włocławskie Centrum Kultury zaprasza na Zielony Rynek na Muzyczną Majówkę. Czterogodzinny program wypełniony będzie muzyką i promowaniem zdrowego stylu życia.

W muzycznej ofercie znajdzie się repertuar dla każdego. Na scenie wystąpią:
znana włocławska formacja GUMA i zespół bydgoskich muzyków SIELSKA. Zobaczymy i usłyszymy również zespół HAMAK ANTI-AGE powołany przez doświadczonych muzyków z nieodpartej potrzeby tworzenia gitarowych bezpretensjonalnych piosenek z elementami big-beatu, rock’n’rolla, rocka i country. Gwiazdą wieczoru będzie niezwykła grupa POPARZENI KAWĄ TRZY stworzona przez zapalonych muzyków, na co dzień zaś dziennikarzy największych polskich rozgłośni RMF FM, RADIA ZET oraz telewizji TVN. W zespole grają: Roman Osica, Krzysztof Zasada i Marian Hilla, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski oraz Krzysztof Tomaszewski i Jacek Kret.

W przerwach między muzycznymi prezentacjami, na scenie pojawią się m.in. instruktorzy fitness oraz starochńskich ćwiczeń uzdrawiających Taichi i Qigong oraz specjaliści z firmy ZDROVIT przekonując, że warto dbać o zdrowie i doradzając jak zachować dobre zdrowie w każdym wieku.

Mark Twain powiedział: „Ludzie nie przestają się bawić, dlatego, że się starzeją, lecz starzeją się, bo się przestają bawić”.

WCK zaprasza wszystkich do zabawy na Zielonym Rynku, w sobotę 14. maja br., od godziny 16:00 do 20:00.