NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Mikołajki we Wzorcowni 2010

W poniedziałek, 6 grudnia, w godzinach od 15:00 do 18:00, w szklanym łączniku, Wzorcownia zaprasza na mikołajkową imprezę. Wszystkie dzieci będą miały szanse wziąć udział w konkursie plastycznym „Zostań artystą Wzorcowni”. Zwycięska praca zostanie zrealizowana i ozdobi centrum handlowe. Goście Wzorcowni będą mieli także okazję spotkać prawdziwego Mikołaja, który będzie schodził na linie z dachu, pozował do zdjęć oraz rozdawał upominki.

Konkurs plastyczny, który adresowany jest do najmłodszych, ma na celu stworzenie projektu figurki, która upiększy włocławską Galerię. W konkursie udział będzie mogło wziąć każde dziecko, którego rodzic wypełni i podpisze ulotkę konkursową. Po zakończonym konkursie wszystkie prace zostaną opublikowane na stronie internetowej www.wzorcowniawloclawek.com, gdzie internauci wybiorą najciekawszą pracę. Zwycięski projekt zamieniony zostanie na figurkę, która oznaczona będzie tabliczką z imieniem i nazwiskiem zwycięzcy. Przypominamy, że w poprzedniej edycji konkursu została zrealizowana figurka żabki.

Konkurs plastyczny „Zostań artystą Wzorcowni” to nie jedyna atrakcja, która została przygotowana z okazji Mikołajek. Od godziny 15:00 do 19:00, we Wzorcowni spotkać będzie można prawdziwego św. Mikołaja. Co godzinę będzie on schodził na linie z dachu głównego budynku oraz pozował do zdjęć. Dla  najgrzeczniejszych dzieci nie zabraknie słodkich upominków, które rozdawane będą przez samego św. Mikołaja.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Wzorcowni: www.wzorcowniawloclawek.com. Głosowanie na najciekawszą pracę będzie trwało 7 dni: od 07.12 do 13.12.2010 r.