Koncert grupy „OTIUM” w „Starej Remizie”

Redakcja: Kujawianin


Włocławskie Centrum Kultury zaprasza miłośników dobrej muzyki na koncert grupy „OTIUM” do Sali Zebrań Klubu „Stara Remiza” 30 sierpnia (wtorek) o godz. 18:00. Zespół „OTIUM” działa od 6 lat w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubaniu. Tworzą go muzycy z Lubania i Włocławka w składzie: Janusz Szałek – gitara, wokal, Agata Pufal – wokal, Mirosław Niemczyk – skrzypce, Roman Kozicki – akordeon, klarnet, Tomasz Centkowski – instr. klawiszowe, Andrzej Wyrwicki – gitara basowa. Repertuar zespołu to głównie utwory z nurtu poezji śpiewanej i kultury żydowskiej.


We wtorkowy wieczór usłyszymy m.in. utwory z repertuaru: Starego Dobrego Małżeństwa (m.in. „Jak”, „Komunia”), Budki Suflera (m.in.”Wieża Babel”), Raz Dwa Trzy, Urszuli…

Serdecznie zapraszamy, ilość miejsc jest ograniczona.

Klub „Stara Remiza”

NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym