Opublikowano: wt, Sie 13th, 2019

Agata S.A. poszukuje pracowników we Włocławku

Agata S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble oraz akcesoria do aranżacji wnętrz, poszukuje pracowników do nowo budowanego salonu we Włocławku. Poszukiwani są m.in. sprzedawcy, magazynierzy i montażyści. Zgłoszenia można wysyłać już teraz.

Agata S.A. to firma z ugruntowaną pozycją rynkową, posiadająca szeroką sieć salonów na terenie całej Polski. Aktualnie prowadzi rekrutację i poszukuje blisko 100 nowych pracowników na różne stanowiska. Poszukiwani są m.in.: magazynierzy, montażyści, sprzedawcy, kasjerzy, specjaliści ds. reklamacji czy specjaliści ds. wprowadzania dostaw. Aplikować można poprzez formularz dostępny na stronie: www.agatameble.pl/kariera. Wszyscy zatrudnieni mogą liczyć na umowę o pracę od początku okresu zatrudnienia, miesięczne, stałe wynagrodzenie oraz precyzyjnie określony system szkoleń. Filozofia firmy umożliwia pracownikom salonów awanse wewnątrz struktury.

W firmie Agata cenimy przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy. Dlatego aplikować mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie. Warto u nas pracować, ponieważ jesteśmy polską, prężnie rozwijającą się firmą, ze stabilnym zatrudnieniem. Wszyscy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę od samego początku, bezpośrednio w naszej firmie. Dodatkowo posiadamy bogaty pakiet benefitów – komentuje Jagoda Haczyk, Koordynator ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników Agata S.A. – Co istotne, staramy się też kłaść nacisk na ciągły rozwój naszego zespołu. To dlatego nasi pracownicy mogą się szkolić, a następnie ubiegać się o awanse wewnątrz struktury firmydodaje.

Salony Agata zapewniają dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

24/7 Communication

MartinezFilm

Informacje

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

„Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”

10 października 2019, Możliwość komentowania „Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” została wyłączona

Archiwa