NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Agata S.A. poszukuje pracowników we Włocławku

Agata S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble oraz akcesoria do aranżacji wnętrz, poszukuje pracowników do nowo budowanego salonu we Włocławku. Poszukiwani są m.in. sprzedawcy, magazynierzy i montażyści. Zgłoszenia można wysyłać już teraz.

Agata S.A. to firma z ugruntowaną pozycją rynkową, posiadająca szeroką sieć salonów na terenie całej Polski. Aktualnie prowadzi rekrutację i poszukuje blisko 100 nowych pracowników na różne stanowiska. Poszukiwani są m.in.: magazynierzy, montażyści, sprzedawcy, kasjerzy, specjaliści ds. reklamacji czy specjaliści ds. wprowadzania dostaw. Aplikować można poprzez formularz dostępny na stronie: www.agatameble.pl/kariera. Wszyscy zatrudnieni mogą liczyć na umowę o pracę od początku okresu zatrudnienia, miesięczne, stałe wynagrodzenie oraz precyzyjnie określony system szkoleń. Filozofia firmy umożliwia pracownikom salonów awanse wewnątrz struktury.

W firmie Agata cenimy przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy. Dlatego aplikować mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie. Warto u nas pracować, ponieważ jesteśmy polską, prężnie rozwijającą się firmą, ze stabilnym zatrudnieniem. Wszyscy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę od samego początku, bezpośrednio w naszej firmie. Dodatkowo posiadamy bogaty pakiet benefitów – komentuje Jagoda Haczyk, Koordynator ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników Agata S.A. – Co istotne, staramy się też kłaść nacisk na ciągły rozwój naszego zespołu. To dlatego nasi pracownicy mogą się szkolić, a następnie ubiegać się o awanse wewnątrz struktury firmydodaje.

Salony Agata zapewniają dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

24/7 Communication