Opublikowano: wt, Sie 13th, 2019

Agata S.A. poszukuje pracowników we Włocławku

Agata S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble oraz akcesoria do aranżacji wnętrz, poszukuje pracowników do nowo budowanego salonu we Włocławku. Poszukiwani są m.in. sprzedawcy, magazynierzy i montażyści. Zgłoszenia można wysyłać już teraz.

Agata S.A. to firma z ugruntowaną pozycją rynkową, posiadająca szeroką sieć salonów na terenie całej Polski. Aktualnie prowadzi rekrutację i poszukuje blisko 100 nowych pracowników na różne stanowiska. Poszukiwani są m.in.: magazynierzy, montażyści, sprzedawcy, kasjerzy, specjaliści ds. reklamacji czy specjaliści ds. wprowadzania dostaw. Aplikować można poprzez formularz dostępny na stronie: www.agatameble.pl/kariera. Wszyscy zatrudnieni mogą liczyć na umowę o pracę od początku okresu zatrudnienia, miesięczne, stałe wynagrodzenie oraz precyzyjnie określony system szkoleń. Filozofia firmy umożliwia pracownikom salonów awanse wewnątrz struktury.

W firmie Agata cenimy przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy. Dlatego aplikować mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie. Warto u nas pracować, ponieważ jesteśmy polską, prężnie rozwijającą się firmą, ze stabilnym zatrudnieniem. Wszyscy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę od samego początku, bezpośrednio w naszej firmie. Dodatkowo posiadamy bogaty pakiet benefitów – komentuje Jagoda Haczyk, Koordynator ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników Agata S.A. – Co istotne, staramy się też kłaść nacisk na ciągły rozwój naszego zespołu. To dlatego nasi pracownicy mogą się szkolić, a następnie ubiegać się o awanse wewnątrz struktury firmydodaje.

Salony Agata zapewniają dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

24/7 Communication

MartinezFilm

Informacje

Film Włocławianina w TVP Historia

22 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Film Włocławianina w TVP Historia została wyłączona

XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019

22 sierpnia 2019, Możliwość komentowania XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019 została wyłączona

Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

16 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego została wyłączona

Dożynki wojewódzkie w Ciechocinku

16 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Dożynki wojewódzkie w Ciechocinku została wyłączona

Coraz trafniejsze kontrole zwolnień lekarskich

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Coraz trafniejsze kontrole zwolnień lekarskich została wyłączona

Sobotni spacerek z przewodnikiem

14 sierpnia 2019, Możliwość komentowania Sobotni spacerek z przewodnikiem została wyłączona

Archiwa