Opublikowano: śr, Kwi 4th, 2018

Zarzuty za „amfę”

Mając podejrzenia, że dwoje włocławian może posiadać narkotyki, policjanci przeszukali ich mieszkania. U 31-latka znaleźli ponad 30 gramów amfetaminy. Z kolei 29-latek trzymał w piwnicy ponad 40 gramów tego narkotyku. Obaj usłyszeli już zarzuty, za które grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową prowadzą ciągłe rozpoznanie w celu ustalenia osób zajmujących się tym procederem. Między innymi ustalili, że narkotyki mogą posiadać w mieszkaniach dwaj włocławianie i w czwartek (29.03.18) odwiedzili ich, aby zweryfikować tę wiedzę.

W wyniku przeszukania mieszkania policjanci znaleźli u 31-latka kilkadziesiąt torebek strunowych z białym proszkiem o wadze ponad 30 gramów. Strunówki i zawiniątka z proszkiem ukrywał również drugi mężczyzna, 29-latek. Tym razem policjanci znaleźli ponad 40 gramów tej zabronionej substancji w piwnicy. W obu przypadkach proszek został zabezpieczony do dalszych badań, a jego posiadacze zatrzymani. Testery narkotykowe wykazały, że zabezpieczona przez „kryminalnych” substancja, to amfetamina.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP we Włocławku

Wernisaż wystawy „Mój Stanisław”
MartinezFilm

Archiwa