Opublikowano: śr, Kwi 4th, 2018

Tym razem nie będą łowić, ale zajmą się śmieciami

Już tradycyjnie członkowie Koła Wędkarskiego nr 122 działającego w ANWILU dołożą swoją cegiełkę do ogólnopolskich obchodów „Tygodnia Czystość Wód” i posprzątają tereny wokół jeziora Rybnica. Do wspólnego wiosennego porządkowania wędkarze zapraszają w najbliższą sobotę (7 kwietnia) o godz. 10.00 wszystkich tych, którzy mają ochotę spędzić aktywnie weekendowe przedpołudnie.

„Tydzień Czystości Wód” trwający co roku do 1 do 7 kwietnia, to inicjatywa, mająca na celu zwrócenie uwagi na konieczność utrzymania obecnych linii brzegowych, ważność ochrony wód, a także problem ich zanieczyszczenia.

Pracownicy ANWILU włączą się do akcji już po raz trzeci. Wzorem lat ubiegłych w porządkowaniu terenów wokół Rybnicy mogą wziąć udział wszyscy ci, którzy chcą przyczynić się do usunięcia śmieci pozostawionych na brzegu włocławskiego jeziora, a jednocześnie aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie.

Członkowie Koła Wędkarskiego nr 122, działającego w spółce zapraszają włocławian do wspólnego porządkowania terenów wokół Rybnicy w sobotę, 7 kwietnia o godzinie 10:00. Na miejsce zbiórki wyznaczono parking przy ogrodach działkowych od strony mostku przy ul. Leśnej.

Do inicjatywy włączy się również Zakładowa Straż Pożarna ANWILU oraz Zakład Gospodarki Komunalnej GRONEKO, która zapewni worki na odpady oraz odpowiednie rękawice, a także zorganizuje odbiór i późniejsze zagospodarowanie śmieci, pochodzących z czyszczenia terenów wokół Rybnicy.

Anwil S.A.

MartinezFilm

Informacje

IV Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych

19 września 2019, Możliwość komentowania IV Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych została wyłączona

Rysowanie po ścianie tunelu

19 września 2019, Możliwość komentowania Rysowanie po ścianie tunelu została wyłączona

Rowerowa Masa Krytyczna w niedzielę 22 września 2019

18 września 2019, Możliwość komentowania Rowerowa Masa Krytyczna w niedzielę 22 września 2019 została wyłączona

Polska Pod Krzyżem – Kruszyn 2019

17 września 2019, Możliwość komentowania Polska Pod Krzyżem – Kruszyn 2019 została wyłączona

III Włocławski Festiwal Modelarski

16 września 2019, Możliwość komentowania III Włocławski Festiwal Modelarski została wyłączona

Polska pod Krzyżem – Spotkanie modlitewne na lotnisku w Kruszynie

13 września 2019, Możliwość komentowania Polska pod Krzyżem – Spotkanie modlitewne na lotnisku w Kruszynie została wyłączona

Archiwa