Opublikowano: czw, Cze 6th, 2013

Zaproszamy na IV Grand Prix Chocenia

W niedzielę 9 czerwca w Hali GOSiR w Choceniu odbędzie II turniej cyklu IV Grand Prix Chocenia – Indywidualne Mistrzostwa Regionu Włocławskiego w Tenisie Stołowym.

Walka o tytuł mistrzowski toczy się w następujących kategoriach:
– młodzik/kadet (rocznik 1998 i młodsi)
– weteran (rocznik 1972 i starsi)
– open ( bez ograniczeń wiekowych )
– o mistrzostwo Gminy Choceń (najlepszy zawodnik lub zawodniczka z terenu Gminy Choceń)
Każdy z turniejów rozgrywany jest systemem pucharowym rosyjskim. Suma zdobytych punktów z obu turniejów wyłoni zwycięzców Grand Prix – Mistrzów Regionu Włocławskiego w sezonie 2012/2013.
Początek turnieju od godz. 10.00 – zgłoszenia zawodników od 9.00.
Wpisowe 10 złotych dla kategorii open i weteran oraz 5 złotych w kategorii młodzik /kadet.

7 kwietnia 2013 r. w Hali GOSiR w Choceniu rozegrany został I turniej cyklu turniejów IV Grand Prix Chocenia – Indywidualne Mistrzostwa Regionu Włocławskiego w Tenisie Stołowym W I turnieju wzięli udział byli oraz aktualni zawodnicy klubowi z regionu oraz liczni goście m.in. z rejonu Kutna, Radziejowa, Kłodawy. W kategorii open swoją dominację zaznaczyli III ligowi zawodnicy LZS Jastrzębia – Remigiusz Ziemniewicz i Marcin Chojnicki. W kategorii Weteran zwyciężył Henryk Wisilewski. W kategorii młodzik/kadet zwyciężył Kacper Janowicz z UKS 22 Włocławek.

Wyniki I turnieju -kategoria Open:

1. Remigiusz Ziemniewicz – LZS Jastrzębie – 100p.
2. Marcin Chojnicki – LZS Jastrzębie – 92p.
3. Ryszard Szudzikowski – GTS UNIA Choceń – 88p.
4. Michał Skowroński – Baby Dolne – 82p.
5/6. Adam Rybacki – Kłodawa – 76p.
Mirosław Szatkowski – Kowal – 76p.
7/8. Damian Wiankowski – Kutno – 70p.
Henryk Wiśniewski – Włocławek – 70p.
9/12. Sławomir Golasiński – KS Lubienianka – 62p.
Dawid Rydzyński – LZS Jastrzębie – 62p.
Patryk Papis – LZS Jastrzębie -62p.
Krzysztof Skowroński – Baby Dolne – 62p.
13/16.Jarosłw Hoffman – Płock – 54p.
Tomasz Celmer – GTS UNIA – 54p.
Jarosław Politowski – Dąbie – 54p.
Adam Jażdzewski – Kutno -54p.
17/24.Andrzej Miksa – Łęczyca – 44p.
Mariusz Staszewski – Boniewo – 44p.
Grzegorz Safianowski – KS Lubienianka – 44p.
Mateusz Czarnecki – Przedepcz – 44p.
Norbert Czarniak – Nakonowo Stare – 44p.
Kacper Wrzesiński – Przedecz – 44p.
Krzysztof Kordelewski – Boniewo- 44p.
Andrzej Frąckiewicz – Czerniewice – 44p.
25/32.Aleksander Pszczółkowski – Przedecz – 32p.

Wyniki kategoria Weteran:

1. Henryk Wiśniewski – 100p.
2. Sławomir Golasiński – 92p.
3. Ryszard Szudzikowski- 88p.
4. Jarosław Politowski- 82p.
5/6. Andrzej Frąckiewicz – 76p.
Józef Wojciechowski- 76p.
7/8. Tomasz Celmer – 70p.
Piotr Wojciechowski -70p.
9/12. Mirosław Szatkowski – 62p.
Andrzej Miksa – 62p.
Andrzej Popielarczyk – 62p.
Krzysztof Skowroński – 62p.
13/16.Jarosłw Hofman – 54p.
Konstanty Idziak – 54p.
Andrzej Bińkowski -54p.
Zbigniew Sadowski – 54p.
17/24.Andrzej Adamkiewicz – 44p.
Arkadiusz Goździk – 44p.
Mariusz Staszewski – 44p.
Zbigniew Ziółkowski – 44p.
Grzegorz Safianowski – 44p.
Krzysztof Wojtalik – 44p.
Krzysztof Kordelewski – 44p.

Wyniki kategoria młodzik/kadet:

1. Kacper Janowicz – UKS 22 Włoclawek – 100p.
2. Kacper Czarniak – Nakonowo Stare – 92p.
3. Krystian Rybowicz -LZS Jastrzębie – 88p.

4. Magdalena Zawaliska – Nakonowo Stare – 82p.
5/6. Dominik Kamiński – Gim. Choceń -76p.
Patryk Szymański – SP Dąbrowice – 76p.
7/8. Kacper Wrzesiński – SP Przedecz – 70p.
Waldemar Woźnica – LUKS Tajfun Smiłowice -70 p.
9/12. Aleksander Pszczółkowski – SP Przedecz – 62p.
Dawid Nowacki – SP Dąbrowice – 62p.
Jakub Morawski – UKS 22 – 62p.
Mateusz Czarnecki – Gim. Przedecz – 62p.
13/16.Daniel Staszewski – SP Boniewo – 54p.
Adrian Szamański – SP Śmiłowice – 54p.
Patryk Korpusiński -SP Śmiłowice -54p.
Dominik Bagiński – SP Śmiłowice -54p.
17/24.Michał Morawski – SP Dąbrowice – 44p.
Przemysław Czarrnecki – Gim.Przedecz – 44p.
Damian Mikołajczyk – SP Dąbrowice – 44p.
Hubert Szmajda – SP Śmiłowice – 44p.
Aleksander Wojciechowski – SP Śmiłowice – 44p.
Kamiński Marek – SP Śmiłowice – 44p.

Organizatorzy: GTS UNIA Choceń, LUKS Tajfun Śmiłowice, GOSiR w Choceniu

Sławomir Gwardecki

MartinezFilm

Informacje

MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych

15 października 2019, Możliwość komentowania MOPR diagnozuje potrzeby osób niepełnosprawnych została wyłączona

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką

11 października 2019, Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką została wyłączona

Dzieła godne wystawienia

11 października 2019, Możliwość komentowania Dzieła godne wystawienia została wyłączona

Spacer szlakiem włocławskich Żydów

11 października 2019, Możliwość komentowania Spacer szlakiem włocławskich Żydów została wyłączona

Papież-poeta na kujawskiej ziemi

10 października 2019, Możliwość komentowania Papież-poeta na kujawskiej ziemi została wyłączona

„Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”

10 października 2019, Możliwość komentowania „Noc Bibliotek” 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” została wyłączona

Archiwa