NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Zabawa na całego

Kto sprzedał alkohol, czy sprzedano go osobom nieletnim, dlaczego dzieciaki były bez opieki- to pytania, na które m.in. będą szukać odpowiedzi włocławscy policjanci w związku z podjętą interwencją. W towarzystwie było 5 pijanych nieletnich.

W sobotni wieczór do oficera dyżurnego trafiła informacja o tym, że na działkach przy ul.Dziewińskiej przebywa grupa nieletnich, którzy prawdopodobnie są pijani.

Kiedy policyjny patrol pojechał we wskazane miejsce zastał niezły obrazek. Na działce przebywało 10 osób, w tym 5 nieletnich. Po sprawdzeniu okazało się, że osoby nieletnie są nietrzeźwe. 15-letnia uczestniczka zabawy miała w organizmie 1,76 promila, 16-latka 0,9 promila, kolejna 16-latka-1,5 promila, dwaj 17-letni panowie mieli odpowiednio 0,84 promila i 0,98 promila alkoholu. W towarzystwie przebywało jeszcze czterech 20-latków i 18-letni chłopak.

Dzieciaki trafiły pod opiekę osób dorosłych. Teraz wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia zajmują się policjanci. Z pewnością będą szukać odpowiedzi skąd wziął się alkohol, kto go zakupił i dlaczego dzieciaki były bez opieki odpowiedzialnych osób.

KMP Włocławek