NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

XI Koncert Wielu Serc

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO serdecznie zaprasza na XI Koncert Wielu Serc.

5 lutego 2016 roku o godzinie 17.00 w Centrum Kultury Browar B, odbędzie się XI Koncert Wielu Serc – coroczne spotkanie podopiecznych Stowarzyszenia OLIGO z darczyńcami wspierającymi ich terapię, rehabilitację i integrację społeczną i zawodową. Jest to także okazja do podsumowania kolejnego roku działalności, prezentacji twórczości osób niepełnosprawnych intelektualnie, a także wręczenia statuetek „Przyjaciel OLIGO 2015”. Podczas Koncertu odbędzie się także licytacja i loteria przedmiotów wykonanych przez członków i podopiecznych a także przekazanych przez Przyjaciół Stowarzyszenia.

Tegoroczny koncert objął patronatem honorowym Prezydent Miasta Włocławek Marek Wojtkowski, a pomogła sfinansować Fundacja „ANWIL dla Włocławka” w ramach projektu „Jestem! Chcę i mogę bo nie jestem sam”

Podopieczni Stowarzyszenia OLIGO, tworzący Zespół POTRAFIE, zaprezentują sztukę „Królewna Śnieżka” przygotowaną w ramach zajęć teatroterapii. Przedstawienie to zakwalifikowało się do etapu regionalnego obejmującego województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko – pomorskie i warmińsko – mazurskie Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Teatralno – Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertiana”, którego pomysłodawczynią jest Anna Dymna. Zespół POTRAFIE 8. lutego będzie w Toruniu reprezentował Włocławek w finale regionalnym i będzie walczył o udział w ogólnopolskim finale w Krakowie.

Stowarzyszenie OLIGO zaprasza do wspólnego świętowania podczas XI Koncertu Wielu Serc!

Stowarzyszenie OLIGO