NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Wypadek z udziałem motoroweru w powiecie włocławskim

Policjanci z Izbicy Kujawskiej prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego z udziałem osobówki i motoroweru. Do zdarzenia doszło w miejscowości Jóżefowo (gm. Izbica Kujawska). Kierujący motorowerem został zabrany do szpitala w Płocku.

Wczoraj (20.07.2023) po godzinie 16 dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Józefowo (gm. Izbica Kujawska). Z relacji zgłaszającej osoby wynikało, że kierujący motorowerem uderzył w auto. Po dotarciu mundurowi wstępnie ustalili, że 46-latek jadąc motorowerem piaggo w kierunku miejscowości Zaborowo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go vw i uderzył w jego tył. Kierujący autem w tym czasie wykonywał manewr skrętu w lewo do swojej posesji. W wyniku zdarzenia kierujący motorowerem został zabrany do szpitala w Płocku. Tam okazało się, że jego obrażenia są powyżej dni 7. Kierujący autem był trzeźwy, a od kierującego motorowerem pobrano krew do badania i od jej wyników będzie zależało, czy był trzeźwy.

W sprawie wypadku drogowego policjanci z Posterunku Policji w Izbicy Kujawskiej będą prowadzić postępowanie, które pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KMP Włocławek