Opublikowano: pon, Maj 13th, 2013

Włocłavia Włocławek – Grom Osie 1:1

W spotkaniu 25. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Włocłavia zremisowała z Gromem Osie 1:1.

Włocłavia Włocławek – Grom Osie 1:1 (1:0)
1:0 – Billy Abbot (6)
1:1 – Arkadiusz Piskorski (66, głową)

WŁOCŁAVIA: Kaźmierczak – Szczęsny, B. Feter, Cichowlas, Piotrowski – J. Feter, Skonieczny, Gralewski, Abbott, Malczak, Matusiak oraz Tłuchowski, Lisota, Czaplicki, Markiewicz.

Włocłavia do spotkania przystąpiła osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników. W 6 minucie po strzale Michała Malczaka, bramkarz Gromu Dawid Gwizdała “wypluł” piłkę a do siatki skierował ją Billy Abbott. Mimo kilku okazji do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie bramkę zdobyli goście, uderzenie głową Arkadiusza Piskorskiego. Grom tym samym przerwał serię zwycięskich pięciu ligowych meczów Włocłavii w rundzie wiosennej.

Podopieczni Mirosława Milewskiego notują nadal jednak serię aż 22 kolejnych meczów (licząc cztery spotkania w rozgrywkach Pucharu Polski) bez porażki. Ostatni raz Włocłavia przegrała 25 sierpnia 2012 roku w Brodnicy ze Spartą 1:2. Grając w roli gospodarza ostatni raz Włocłavia przegrała 13 sierpnia 2011 roku z Unią Solec Kujawski.

W najbliższą środę w zaległym spotkaniu z 17. kolejki Włocłavia zagra z Notecią Łabiszyn. Początek meczu na stadionie przy Chopina 49/51 o godzinie 17.

Źródło: WKS Włocłavia