NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Wakacyjna przygoda – zostań mistrzem w RED 7!

Kafejka Taktyk i Lucrum Games zapraszają na eliminacje do Mistrzostw Polski w grę RED 7! Turniej odbędzie się w sobotę 9 lipca o 16.00. Na zwycięzcę czeka przepustka do ogólnopolskiego finału.

„Red 7” w ostatnich miesiącach zrobiło prawdziwą furorę. Gra, która ukazała się w grudniu, stała się jednym z najgłośniejszych tytułów 2015 roku. Recenzenci prześcigali się w zachwytach, a kluczem do sukcesu były jednocześnie prostota (7 kolorów, 7 liczb, 7 zasad) i wielość kombinacji.

Akcję promocyjną „77 premier w 77 dni” wydawca musiał przerwać po przekroczeniu 40 premier, bo… gra wyprzedała się na pniu! Duży nakład, który miał starczyć na rok rozszedł się w niecałe 7 tygodni.

Zdjęcie nadesłane / Kafejka Taktyk
Zdjęcie nadesłane / Kafejka Taktyk
Zdjęcie nadesłane / Kafejka Taktyk
Zdjęcie nadesłane / Kafejka Taktyk
Zdjęcie nadesłane / Kafejka Taktyk
Zdjęcie nadesłane / Kafejka Taktyk

Lucrum Games ogłosiło zatem Mistrzostwa Polski. Zwycięzca włocławskich eliminacji otrzymuje nagrodę rzeczową oraz nominację do turnieju finałowego w Warszawie.

Włocławek ma już jednego reprezentanta – sensacyjny awans na festiwalu PYRKON w Poznaniu wywalczył 12-letni Patryk Daroszewski z SP 2, dotychczas najmłodszy finalista.

Turnieje odbyły się już m.in. Poznaniu, Wrocławiu, Szczyrku, Krakowie, Bytomiu – cała Polska od kilku miesięcy gra w „Red7”!

Do rozgrywek można się przygotować samemu lub w Kafejce Taktyk. Możliwa jest krótka nauka gry dla osób, które nie miały jeszcze okazji poznać tego tytułu. Wstęp na turniej jest wolny. Nie ma limitu miejsc ani ograniczeń wiekowych! Nagrody od Lucrum Games dla najlepszej trójki graczy.

Plan turnieju:
15:30 – zapisy
16:00 – start rozgrywek (każdy uczestnik rozegra na pewno 3 partie eliminacyjne)
ok. 18:00 – runda pucharowa
ok. 20:00 – zakończenie turnieju

Kafejka Taktyk