NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Udany weekend zespołów UKS Lider Włocławek

Po przerwie zimowej wznowili rozgrywki zawodnicy V ligi Kujawsko – Pomorskiej. W grupie II występuje zespół Lidera Włocławek. Na trudnym terenie w Wierzchosławicach nasi zawodnicy wywalczyli cenne zwycięstwo nad Czarnymi 2:0 (0:0).

Jak podkreślił trener Mariusz Kołodziejski – był to typowy mecz walki z ostrą grą z obydwu stron. Fatalny stan boiska nie pozwalał zawodnikom na pokazanie pełni swoich umiejętności. Dopiero w drugiej połowie moi zawodnicy udokumentowali swoją przewagę strzelając dwie bramki. Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za charakter i serce do walki.

Skład drużyny:
Szczepańczyk – Róźański D., Lewandowski Ł., Kowalski D., Wrześniewski Ł., Schreiber O., Bobrowski R., Szablewski T., Lewandowski D., Zasada D., Pyczka K., Urbański K., Strużewski Ł., Olach J., Głąbicki P., Kryger D.

Strzelcy bramek – Pyczka K., Lewandowski D.

Bardzo udanie zaprezentowali się w Toruniu w Centralnej Lidze Juniora Starszego podopieczni trenera Dariusza Kopczyńskiego, pewnie pokonując zespół Elany Toruń 5:0 (2:0). Cały zespół zasłużył na słowa pochwały za zaangażowanie, walkę i mamy nadzieję, że będzie to dobry prognostyk przed najbliższym meczem w lidze z Zawiszą Bydgoszcz. Chłopcy zdeklarowali, że do końca będą walczyć o miejsce dla UKS Lider Włocławek Włocławek CLJ starszego – podsumował trener D. Kopczyński.

Bramki w meczu z Elaną strzelili Kołodziejski J. 3, Więtczak N., Krosnowski M.

Drużyna zagrała w składzie:
Niedziałkowski – Wiliński, Zasada, Majewski, Sobiech, Więtczak, Markowski K., Podolski, Markowski Ł., Kołodziejski J., Seklecki.

Na zmiany Dewil, Krosnowski

Henryk Ordoński