Opublikowano: sob, Wrz 1st, 2018

Sierż. sztab. Michał Hubert nie tylko na służbie pomaga ratować życie

Włocławski policjant Ogniwa Prewencji na Wodach sierż. sztab. Michał Hubert po służbie wspólnie z instruktorem nauki jazdy pomogli mężczyźnie, który przewrócił się na chodniku. Funkcjonariusz opatrzył rannego, natomiast instruktor zadzwonił po pomoc i przyniósł apteczkę z auta. Dzięki tej reakcji nie doszło do nieszczęścia.

W czwartek (30.08.2018) około godziny 17 sierż sztab. Michał Hubert, który na co dzień służy w Ogniwie Prewencji na Wodach Komendy Miejskiej Policji we Włocławku jadąc po służbie do domu zauważył w pobliżu ulicy Młynarskiej zatrzymującą się naukę jazdy. Instruktor wybiegł w stronę skrzyżowania Młynarskiej i Św. Antoniego, gdzie na chodniku leżał mężczyzna. Policjant natychmiast zatrzymał swój pojazd i również pobiegł ocenić sytuację.

Na miejscu zastał leżącego mężczyznę z mocno krwawiącą raną głowy. Z relacji świadka wynikało, że nieznajomy nagle przewrócił się i uderzył głową w chodnik. Instruktor nauki jazdy natychmiast zadzwonił na numer alarmowy i przyniósł apteczkę z auta. Natomiast funkcjonariusz zaczął udzielać pierwszą pomoc. Przy pomocy dostępnych środków opatrunkowych zabezpieczył krwawiącą ranę głowy i przez cały czas do przyjazdu załogi ratownictwa medycznego kontrolował czynności życiowe mężczyzny.

To nie pierwsza taka sytuacja, gdzie sierż. sztab. Michał Hubert pomaga potrzebującym pomocy. W maju, wspólnie z kolegą z patrolu uratował życie 52-letniej kobiety, która topiła się w jeziorze. Na pewno swoim postępowanie udowodnił, że policjantem nie tylko jest się na służbie, ale również poza nią.

Sierż. sztab. Michał Hubert

KMP we Włocławku

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Informacje

Niedziela z Kustoszem w Muzeum Etnograficznym

21 września 2018, Możliwość komentowania Niedziela z Kustoszem w Muzeum Etnograficznym została wyłączona

Koncert Piotra Krępecia w Browarze B.

20 września 2018, Możliwość komentowania Koncert Piotra Krępecia w Browarze B. została wyłączona

Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2018

20 września 2018, Możliwość komentowania Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2018 została wyłączona

Giełda Płyt Winylowych w Cafe Nati

20 września 2018, Możliwość komentowania Giełda Płyt Winylowych w Cafe Nati została wyłączona

V Włocławski Targ Z Darami Lata

19 września 2018, Możliwość komentowania V Włocławski Targ Z Darami Lata została wyłączona

4. FAI Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2018 przeszły do historii!

18 września 2018, Możliwość komentowania 4. FAI Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2018 przeszły do historii! została wyłączona

Archiwa