Opublikowano: sob, Wrz 1st, 2018

Sierż. sztab. Michał Hubert nie tylko na służbie pomaga ratować życie

Włocławski policjant Ogniwa Prewencji na Wodach sierż. sztab. Michał Hubert po służbie wspólnie z instruktorem nauki jazdy pomogli mężczyźnie, który przewrócił się na chodniku. Funkcjonariusz opatrzył rannego, natomiast instruktor zadzwonił po pomoc i przyniósł apteczkę z auta. Dzięki tej reakcji nie doszło do nieszczęścia.

W czwartek (30.08.2018) około godziny 17 sierż sztab. Michał Hubert, który na co dzień służy w Ogniwie Prewencji na Wodach Komendy Miejskiej Policji we Włocławku jadąc po służbie do domu zauważył w pobliżu ulicy Młynarskiej zatrzymującą się naukę jazdy. Instruktor wybiegł w stronę skrzyżowania Młynarskiej i Św. Antoniego, gdzie na chodniku leżał mężczyzna. Policjant natychmiast zatrzymał swój pojazd i również pobiegł ocenić sytuację.

Na miejscu zastał leżącego mężczyznę z mocno krwawiącą raną głowy. Z relacji świadka wynikało, że nieznajomy nagle przewrócił się i uderzył głową w chodnik. Instruktor nauki jazdy natychmiast zadzwonił na numer alarmowy i przyniósł apteczkę z auta. Natomiast funkcjonariusz zaczął udzielać pierwszą pomoc. Przy pomocy dostępnych środków opatrunkowych zabezpieczył krwawiącą ranę głowy i przez cały czas do przyjazdu załogi ratownictwa medycznego kontrolował czynności życiowe mężczyzny.

To nie pierwsza taka sytuacja, gdzie sierż. sztab. Michał Hubert pomaga potrzebującym pomocy. W maju, wspólnie z kolegą z patrolu uratował życie 52-letniej kobiety, która topiła się w jeziorze. Na pewno swoim postępowanie udowodnił, że policjantem nie tylko jest się na służbie, ale również poza nią.

Sierż. sztab. Michał Hubert

KMP we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

Deser z Kulturą Chilijską

21 stycznia 2019, Możliwość komentowania Deser z Kulturą Chilijską została wyłączona

Feryjny Turniej Szachowy ELEKTRYKA 23 i 24 stycznia 2019 r.

21 stycznia 2019, Możliwość komentowania Feryjny Turniej Szachowy ELEKTRYKA 23 i 24 stycznia 2019 r. została wyłączona

Mandat za zabronione spalanie odpadów

19 stycznia 2019, Możliwość komentowania Mandat za zabronione spalanie odpadów została wyłączona

„Muzyka dla smyka!” – warsztaty rodzinne

18 stycznia 2019, Możliwość komentowania „Muzyka dla smyka!” – warsztaty rodzinne została wyłączona

Walentynki z AudioFeels!

17 stycznia 2019, Możliwość komentowania Walentynki z AudioFeels! została wyłączona

Podsumowanie działalności Straży Miejskiej we Włocławku w 2018 roku.

16 stycznia 2019, Możliwość komentowania Podsumowanie działalności Straży Miejskiej we Włocławku w 2018 roku. została wyłączona

Archiwa