NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

„Przyszedł mężczyzna do kobiety”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na znakomitą komedię Siemiona Złotnikowa w świetnej obsadzie, którą na włocławskiej scenie zaprezentuje Impresariat Artystyczny Skene z Warszawy pt: Przyszedł mężczyzna do kobiety

Pewnego razu przyszedł mężczyzna do kobiety. Zwyczajny mężczyzna do zwyczajnej kobiety. Co mogło się wtedy wydarzyć? Przecież to mogła by być historia każdego z nas. Zaaramżowane spotkanie od początku przebiega nie tak. Rozczarowanie?

A może jednak warto spróbować? Początkowa wzajemna fascynacja, zauroczenie, deklaracje i miłosna euforia, ustępują miejsca tragikomicznej awanturze. Czy tak krótka znajomość przetrwa? Oboje są spragnieni miłości i akceptacji.

Ona (Dina) – rozwódka, realistka, wie czego chce i pewnie stąpa po ziemi, ale w życiu zabrakło jej szczęścia. Liczy, że wizyta Wiktora będzie dla niej szansą na odmianę losu.

On (Wiktor) – aptekarz po przejściach, nieśmiały, niezgrabny, zakompleksiony, ale z duszą poety. Rozpaczliwie szukający ciepła i zrozumienia.
Oboje muszą dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem a samotnością. Autor sztuki porusza w niej odwieczny problem różnic płci, który jest głównym źródłem nieporozumień i konfliktów.
Świetna obsada i doskonale napisany tekst dają widzowi wiele satysfakcji.

Siemion Złotnikow
Przyszedł mężczyzna do kobiety
15 maja 2016 r. godz: 17.00

przekład: Andrzej Wanat,
grają: Anna Wojton, Tomasz Dedek

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00-18.00
oraz w dni wolne od pracy 1-ną godzinę przed planowanym przedstawieniem tel. 54 231 47 66

Teatr Impresaryjny

przyszedl-mezczyzna -do-kobiety