NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

PKN ORLEN wraz z Fundacją ORLEN zapraszają na cykl spotkań #WspieramyPolskę!

7 sierpnia 2020 (piątek) od 12.00 do 18.00 Plac Grodzki przy CH Wzorcownia

Czeka masa atrakcji na świeżym powietrzu, z zachowaniem pełnego i obowiązującego w danym momencie reżimu sanitarnego.

  1. Szukajcie naszej czerwonej ciężarówki, która będzie ciągnęła naczepę dostosowaną do spotkań, tworzy ona dużą otwartą przestrzeń zapewniającą cyrkulację powietrza, co jest niezwykle istotne ze względów sanitarnych.
  2. Co znajdziecie wewnątrz? Dwa licencjonowane przez Formułę 1 symulatory PLAYSEAT z grą F1 2019, w której kierowcą jest ROBERT KUBICA! W lipcu z kolei premierę będzie miała gra F1 2020, w której dostępny jest bolid F1 w barwach ORLEN! Zapisujemy czas przejazdu okrążenia. Codziennie każdy najlepszy gracz wygra grę. Rywalizować będziecie mogli z członkiem ekipy naszej ciężarówki oraz ze sportowcem z ORLEN Team lub Grupy Sportowej ORLEN.
  3. Zdjęcie to idealna pamiątka! A nasza ciężarówka idealnie do tego pasuje. Wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie w naszej specjalnej fotobudce.
  4. Nasi animatorzy proponują udział w ankiecie dotyczącej preferencji zakupowych i dokonywanych wyborów wśród POLSKICH produktów. Za udział w ankiecie otrzymacie zestaw wybranych produktów dostępnych na stacji ORLEN zapakowanych w EKO worek.
  5. Nie zapomnimy także o najmłodszych! :-) Duże bańki mydlane będą idealnym dopełnieniem planowanej akcji.
  6. Koniecznie bądźcie z nami!

Wzorcownia