NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala!

Po raz III sieć bezpłatnych szkół policealnych Pascal organizuje wybory miss wśród swoich słuchaczek. Znalazły się w nich również włocławianki.

To doskonała zabawa dla głosujących oraz dla kandydatek, które zgodziły się zawalczyć o tytuł najpiękniejszej. Panie chętnie zapisują się do Pascala, są zmotywowane do nauki i z przyjemnością biorą udział w zajęciach na kierunkach takich jak: opiekun medyczny, technik sterylizacji medycznej, czy technik masażysta.

Każdy może głosować i pomóc wyłonić „Miss Pascala”. Kandydatki do tytułu czekają na głosy od 9 maja. Zapewne wybór jednej słuchaczki nie będzie łatwy!

Szkoła dla dorosłych działa w 13 miastach w Polsce, a wśród nich jest Włocławek. Pascal zaprasza do głosowania wszystkich mieszkańców! Z każdego miasta zostały wytypowane trzy słuchaczki, które biorą udział w walce o tytuł „miss”.

W konkursie startują trzy przesympatyczne panie z Włocławka, które liczą na wsparcie! Warto sprawdzić, czy na liście nie znajdzie się znajomej twarzy – koleżanki z podstawówki o zachwycającym spojrzeniu, czy ślicznej sąsiadki. Można oddawać głos na jedną z trzech reprezentantek Włocławka lub na panią z innego miasta, której uroda zrobi największe wrażenie.

Gdzie można obejrzeć wyjątkowe kandydatki? Zdjęcia oraz relacje z wyborów „Miss Pascala” zamieszczane są na fanpage Szkoły Pascal oraz na Instagramie. Prezentacja kandydatek oraz głosowanie odbywa się na stronie https://pascal.edu.pl/miss/glosuj/

Wybory „Miss Pascala” rozpoczęły się 9 maja. Konkurs składa się z trzech etapów. Na każdym z nich można głosować na wybraną kandydatkę. W pierwszym z nich na wsparcie czeka 39 zdolnych i pięknych słuchaczek Pascala.

Do kolejnego etapu przejdzie zaledwie 1/3 z nich – zostanie wyłoniona 1 reprezentantka z każdego miasta. W drugim głosowaniu będzie można wyrazić swoje poparcie dla jednej z 13 pięknych pań.

Ostatni etap konkursu to zawsze prawdziwa kumulacja emocji! O tytuł „Miss Pascala” zawalczy jedynie 6 kandydatek.

Jak można zagłosować?

W sekretariacie szkoły – ul. Przechodnia 5/2 we Włocławku, na stronie https://pascal.edu.pl/miss/ oraz głos można oddać również przez aplikację mobilną Pascala https://pascal.edu.pl/URL/app.html Uwaga, punkty przyznane w aplikacji liczone są x 3!

Pascal Włocławek