NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Kino Na Obcasach – wyjątkowe spotkania wyłącznie dla Pań

Zapraszamy wszystkie Panie 21 sierpnia we wtorek do Kina na Obcasach na przedpremierowy pokaz filmu „SIOSTRA TWOJEJ SIOSTRY”.

Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”) w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień.  

Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać?

Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.

„Znakomita opowieść o relacjach, w których przekroczone zostały pewne granice i seksualnych podbojach, których efekt jest zawsze odwrotny od zamierzonego”.

Variety
Start: godz. 20.00.
Zwiastun filmu: http://multikino.pl/pl/filmy/siostra-twojej-siostry/

Bilety:
Włocławek – 16 zł

Bilety do nabycia w kasach biletowych oraz online na www.muliktino.pl

O projekcie:

Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.