NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Kiermasz Bożonarodzeniowy i Mikołajki w Aleksandrowie Kujawskim

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Stowarzyszenie na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych „Bądźmy Razem” serdecznie zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się
w Mikołajki 06.12.2013 roku o godzinie 9:00 w Urzędzie Miasta w Aleksandrowie Kujawskim. Na kiermaszu będą cista i pierniczki domowego wypieku oraz prace podopiecznych naszego Stowarzyszenia.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację naszych niepełnosprawnych podopiecznych.
Za każdy, nawet najmniejszy zakup z serca dziękujemy.

Mikołajki

Stowarzyszenie na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych „Bądźmy Razem” 07.12.2013 roku o godzinie 11:00 w Miejskim Centrum Kultury, w Aleksandrowie Kujawskim organizuje Mikołajki dla swoich podopiecznych.

W programie Bajka o Strażakach z Udziałem Strażaków ze Służewa, Mini Jasełka Dzieci SP na 3 pod opieką Pań Katarzyny Koźmińskiej, Marii Szelągowskiej oraz Agaty Raufleusz, mnóstwo konkursów z nagrodami od sponsorów oraz oczywiście spotkanie z Mikołajem.
Po Mikołajkach Rozpoczynają projekt dofinansowany przez Gminę Miejską Aleksandrów Kujawski „Grudniowe szaleństwo na świeżym powietrzu” – pod MCK – podjedzie tramwaj konny zabierze dzieci na w okolice Aleksandrowa Kujawskiego na liczne konkursy i ognisko.
Dodatkową niespodzianą w tym roku będzie przyjazd na ognisko Motocyklistów z Aleksandrowa Kujawskiego w czapkach Świętego Mikołaja z drobnymi upominkami dla dzieci.

Mikołajki odbędą pod Honorowym Patronatem Burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego.

Stowarzyszenie na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych „Bądźmy Razem”.