NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Kacper potrzebuje Waszej pomocy!

kacper-minder-zdazyc-z-pomoca-2013

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” prosi Państwa o pomoc dla Kacperka Mindera.

Kacperek ma rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Po urodzeniu przeszedł dwie ciężkie operacje zabezpieczenia przepukliny oponowo-rdzeniowe oraz założenie w główce zastawki z powodu wodogłowia . Rozszczep kręgosłupa jest rozległy i obejmuje odcinek piersiowo-lędźwiowy. Kacperek musi być co 3 godziny cewnikowany, z przerwą nocną 6-cio godzinną. Do tej pory (ma 17 m-cy) nie raczkuje, nie stoi i nie chodzi.

Leczenie i rehabilitacja Kacperka są bardzo kosztowne i długotrwałe. To od nich zależy jakość jego życia. Obecnie potrzebna jest dodatkowa rehabilitacja, połączona z innymi zabiegami. Ogromna pomocą dla Kacperka byłby również cykl turnusów rehabilitacyjnych (kompleks zabiegów) dostosowany do jej stanu zdrowia oraz odpowiedni sprzęt.
Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że Kacperek osiągnie optymalną samodzielność.
Będziemy wdzięczni za każdą najmniejszą darowiznę.
Pomóż Kacperkowi!

Zwracamy się z prośbą o to, aby wypełniając roczne zeznanie podatkowe przekazali Państwo 1 % swojego podatku na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” KRS 000003790 (cel szczegółowy – 18076 Minder Kacper).

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego – dzięki temu będziemy wiedzieli, kto udzielił wsparcia naszym podopiecznym.
Wdzięczni będziemy również za przekazane dla Kacperka darowizny.

Numer konta

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH SA 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660
z dopiskiem: 18076 Minder Kacper – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Wdzięczni za pomoc
rodzice i bracia Kacperka
e-mail: minder1@poczta.onet.pl, www.kacper.org.pl