Informacje, Szachy 14 marca 2014

Janusz Augustowski najlepszy.

Redakcja: Kujawianin

NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej zorganizował II Otwarte Mistrzostwa Włocławka Nauczycieli w szachach.

Współorganizatorami turnieju byli: „Włocławski Klub Szachowy – 1938” i Centrum Kultury Browar B „ Stara Remiza”. W zawodach startowało 12 zawodników. Wśród nauczycieli dwa pierwsze miejsca wywalczyli zawodnicy „Włocławskiego Klubu Szachowego – 1938”.

Tytuł mistrzowski wywalczył trener i zawodnik wielu włocławskich klubów szachowych – Janusz Augustowski z CdiE. Drugą lokatę obroniła, wielokrotna finalistka MP juniorek w szachach, Katarzyna Stefańska z G 4. Na trzeciej pozycji uplasował się Andrzej Orylski z ZSI, który w 1982 roku grał w turnieju Kadry Narodowej juniorów do 16 lat. Natomiast czwartą pozycję zdobył Piotr Bychowski z Ekonomika.

Piotr Bychowski
12.03.2014

NA ANTENIE
Łączenie...
Aplikacja Nasz Włocławek Zainstaluj na ekranie głównym