NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

II FAJANS FESTIWAL – kiermasz „Fajansowe Kramy”

Miasto Włocławek wspólnie z Centrum Kultury „Browar B.” organizują jedyny w swoim rodzaju kiermasz pn. „Fajansowe Kramy”.

Podczas kiermaszu będzie można sprzedać, kupić, zaprezentować lub wymienić wyroby fajansowe. Wydarzenie odbędzie się 8-9 października 2022 roku, w Centrum Kultury „Browar B.”.

Do 28 września br. Urząd Miasta czeka na zgłoszenia wystawców chętnych do udziału w wydarzeniu. Na kiermaszu, oprócz tradycyjnych wyrobów fajansowych, będą mile widziane: biżuteria związana z wyrobami fajansowymi, rękodzieło, ceramika artystyczna nawiązująca do wyrobów fajansowych, ale także odzież z fajansowymi motywami.

Warunkiem zgłoszenia do udziału w kiermaszu pn. „Fajansowe Kramy” podczas Fajans Festiwal jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia drogą e-mailową: kultura@um.wloclawek.pl bądź osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek, w terminie do 28 września 2022 roku (decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta lub data wpływu wiadomości e-mail).

Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w „Fajansowych Kramach”. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.

Szczegółowe informacje na temat kiermaszu pn. „Fajansowe Kramy”, w tym regulamin i kartę zgłoszenia, można znaleźć na stronie: https://www.wloclawek.eu/strona-3531-dokumenty_do_pobrania.html oraz https://ckbrowarb.pl/ii-fajans-festiwal-kiermasz-fajansowe-kramy/.

CK „Browar B”