NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

GramoClassic – giełda płyt winylowych w Toruniu

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na kolejne wydarzenie, które odbędzie się w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Skrzypiec – Toruń 2013.
GramoClassic to giełda płyt winylowych i płyt CD połączona z koncertem. Odbędzie się ona 16 listopada (sobota) w godzinach 16:00 – 20:00 w Galerii i Kawiarni Muza (Rynek Staromiejski 1 – wejście obok Flisaka).

Zachęcamy zarówno kolekcjonerów, jak również osoby zaczynające swoją przygodę z płytami do sprzedaży, wymiany oraz kupna. Zapraszamy wszystkich: starszych i młodszych, wielbicieli każdego gatunku od klasyki przez jazz do muzyki elektronicznej.
Do udziału w giełdzie zaproszone zostały sklepy oraz antykwariaty. Będzie możliwość zakupu produktów sklepu zdrugiegotloczenia.pl, który przetwarza stare płyty winylowe nadając im nowe kształty.

W trakcie imprezy odbędzie się występ DJa Paulo oraz Łukasza Sylwestrzaka /skrzypce elektryczne/. Gościem będzie również bydgoski producent muzyczny – Oer.
Całość wydarzenia poprowadzi Adrian Nowak.

Wstęp dla wszystkich uczestników jest wolny. Dodatkowo, na hasło: Toruńska Orkiestra Symfoniczna, każdy uczestnik giełdy otrzyma 10% zniżki na wszystkie pozycje menu.

Uczestnictwo wszystkich, którzy mają ochotę wystawić swoje kolekcje (sklepy, antykwariaty, osoby prywatne itd.) uprzejmie prosimy zgłaszać mailowo pod: violintorun2013@tos.art.pl

gramoclassic-gielda-plyt-winylowych-w-toruniu-2013

Toruńska Orkiestra Symfoniczna