NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Galeria Bezdomna we Włocławku

galeria-bezdomna-2009W dniach 5-7 grudnia we Włocławku odbędzie się „Galeria Bezdomna”. Jest to wystawa fotograficzna na której swoje zdjęcia może powiesić każdy – i amator, i zawodowiec. Dopuszczalna jest każda forma wystawiennicza, od zwykłej odbitki do instalacji.

To, co zostanie pokazane na wystawie zależy wyłącznie od wystawiających osób. Nie narzucamy tematyki, techniki, formatu i ilości pokazywanych przez autorów fotografii. Zdjęcia mogą być zarówno oprawione w pozłacane ramy, jak również można pokazać „gołe” odbitki na ścianie.

Aby wziąć udział w wystawie wystarczy wybrać najciekawsze swoje zdjęcia i przynieść je do teatru „Nasz” (róg Brzeskiej i Cyganki). Prace wieszamy w piątek, 4 grudnia (po godz 17.00), i w sobotę od rana. Wernisaż zaplanowaliśmy na godz. 18.00 w sobotę.

A jeśli nie robisz zdjęć, po prostu zajrzyj na naszą imprezę. Oprócz trzydniowej wystawy, proponujemy spotkania tematyczne o fotografii koncertowej, dokumentalnej, modowej i fotografii ciała. Wstęp na wszystkie spotkania bezpłatny. Myślę, że jest z czego wybierać :)

Gorąco zapraszam, szczegółowy program na: www.scena.wloclawek.pl

(ŁD)