NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Fundusze Europejskie dla mikroprzedsiębiorców

W związku z ogłoszeniem przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego konkursu z poddziałania 5.2.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego Wsparcie inwestycji mikroprzedsiębiorstw zapraszamy na bezpłatne

spotkanie informacyjne w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego we Włocławku
ul. Bechiego 2, sala 31
20 grudnia 2011r., godzina 1000

Podczas spotkania omówione zostaną zasady aplikowania oraz przygotowania dokumentacji wymaganej przy ubieganiu się o dofinansowanie. Możliwe będą również konsultacje indywidualne dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków europejskich na rozwój działalności gospodarczej.

Konkurs adresowany jest do mikroprzedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz osób, które działalność zarejestrują przed dniem złożenia wniosku o dofinansowanie. Dofinansowanie do projektów o wartości od 50 do 500 tys. zł może wynosić nawet 70% kosztów.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie pod numerem telefonu 54 235 67 12 lub 54 235 67 21 lub pocztą elektroniczną na adres ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl do dnia 19 grudnia br. do godz. 9.00.

Lokalny Punkt Informacyjny
Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
we Włocławku