Opublikowano: sob, Gru 17th, 2016

Ferie Browerie

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na zimową przerwę szkolną! Centrum Kultury „Browar B.”, jak co roku, przygotowało bogatą ofertę zajęć w ramach „Ferii Browerii” we wszystkich swoich placówkach.

W siedzibie Centrum Kultury „Browar B.” przy ul. Łęgskiej 28 na najmłodszych czekają atrakcje m.in.: wycieczki na rancho w Ciechocinku, do muzeum zabawek i kina w Toruniu, spotkanie z archeologiem, dzień kultury angielskiej, gra terenowa, zajęcia ruchowe, zabawa w detektywów oraz wspólne karaoke i tańce przy znanych i lubianych przebojach. Informacje i zapisy 54 427-02-47.

Mieszczący się przy ul. Toruńskiej 87 Klub „Zazamcze” przygotowuje natomiast zajęcia dla młodych naukowców pod hasłem „Naukowy zawrót głowy”. Dzieci wezmą udział w warsztatach chemicznych i fizycznych, na których samodzielnie przeprowadzą eksperymenty, poznają tajemnice dźwięku na przykładzie instrumentów perkusyjnych, a także dowiedzą się, jak powstaje film, czym są najważniejsze wynalazki ludzkości. Poznają historię i obyczaje rycerskie. Dla najmłodszych przygotowano również warsztaty kaligrafii w lukrze i czekoladzie, wycieczkę do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu i Rancza pod Olszyną. Na zakończenie odbędzie się wspaniały, pożegnalny bal przebierańców. Informacje i zapisy 54 232 25 66, 799 111 051

Ferie w klubie „Stara Remiza” (ul. Żabia 8) odbędą się pod hasłem „Szlakiem baśni i legend”. Wśród atrakcji znajdą się wycieczki do zamków w Łęczycy, Brodnicy i Golubiu Dobrzyniu, do groty solnej w Wieńcu Zdroju, do Kruszwicy, Gniezna, a także wyjścia śladami legend kujawskich do biblioteki i muzeum Etnograficznego oraz warsztaty manualne. Uczestnicy poznają legendy o Piastach, Annie Wazównie, o Borucie i „Starej Remizie”. Informacje i zapisy 54232-10-22.

Klub „Łęg” (ul. Płocka 246) zachęca do udziału w aktywnych „Feriach Broweriach”! W planie m.in. wyjścia na basen, lodowisko, buszowisko, do Klubu Gier Planszowych „Taktyk” oraz „angielski wtorek”. Na zakończenie odbędzie się pożegnalne ognisko. Informacje i zapisy 54 233-97-05.
Do uczestnictwa zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat. Spotykać się będziemy w godz. 10.00-14.00.
Zapisy startują od 2 stycznia do wyczerpania miejsc.

CK “Browar B.”

 

MartinezFilm

Informacje

Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej

23 maja 2019, Możliwość komentowania Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej została wyłączona

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym

21 maja 2019, Możliwość komentowania Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym została wyłączona

Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece

21 maja 2019, Możliwość komentowania Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece została wyłączona

Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala!

21 maja 2019, Możliwość komentowania Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala! została wyłączona

“Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto”

20 maja 2019, Możliwość komentowania “Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto” została wyłączona

Juwenalia 2019

20 maja 2019, Możliwość komentowania Juwenalia 2019 została wyłączona

Archiwa