Opublikowano: sob, Gru 17th, 2016

Ferie Browerie

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na zimową przerwę szkolną! Centrum Kultury „Browar B.”, jak co roku, przygotowało bogatą ofertę zajęć w ramach „Ferii Browerii” we wszystkich swoich placówkach.

W siedzibie Centrum Kultury „Browar B.” przy ul. Łęgskiej 28 na najmłodszych czekają atrakcje m.in.: wycieczki na rancho w Ciechocinku, do muzeum zabawek i kina w Toruniu, spotkanie z archeologiem, dzień kultury angielskiej, gra terenowa, zajęcia ruchowe, zabawa w detektywów oraz wspólne karaoke i tańce przy znanych i lubianych przebojach. Informacje i zapisy 54 427-02-47.

Mieszczący się przy ul. Toruńskiej 87 Klub „Zazamcze” przygotowuje natomiast zajęcia dla młodych naukowców pod hasłem „Naukowy zawrót głowy”. Dzieci wezmą udział w warsztatach chemicznych i fizycznych, na których samodzielnie przeprowadzą eksperymenty, poznają tajemnice dźwięku na przykładzie instrumentów perkusyjnych, a także dowiedzą się, jak powstaje film, czym są najważniejsze wynalazki ludzkości. Poznają historię i obyczaje rycerskie. Dla najmłodszych przygotowano również warsztaty kaligrafii w lukrze i czekoladzie, wycieczkę do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu i Rancza pod Olszyną. Na zakończenie odbędzie się wspaniały, pożegnalny bal przebierańców. Informacje i zapisy 54 232 25 66, 799 111 051

Ferie w klubie „Stara Remiza” (ul. Żabia 8) odbędą się pod hasłem „Szlakiem baśni i legend”. Wśród atrakcji znajdą się wycieczki do zamków w Łęczycy, Brodnicy i Golubiu Dobrzyniu, do groty solnej w Wieńcu Zdroju, do Kruszwicy, Gniezna, a także wyjścia śladami legend kujawskich do biblioteki i muzeum Etnograficznego oraz warsztaty manualne. Uczestnicy poznają legendy o Piastach, Annie Wazównie, o Borucie i „Starej Remizie”. Informacje i zapisy 54232-10-22.

Klub „Łęg” (ul. Płocka 246) zachęca do udziału w aktywnych „Feriach Broweriach”! W planie m.in. wyjścia na basen, lodowisko, buszowisko, do Klubu Gier Planszowych „Taktyk” oraz „angielski wtorek”. Na zakończenie odbędzie się pożegnalne ognisko. Informacje i zapisy 54 233-97-05.
Do uczestnictwa zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat. Spotykać się będziemy w godz. 10.00-14.00.
Zapisy startują od 2 stycznia do wyczerpania miejsc.

CK “Browar B.”

 

MartinezFilm

Informacje

Resuscytacja topielca.

20 lipca 2019, Możliwość komentowania Resuscytacja topielca. została wyłączona

“Warsztaty wakacyjne”

19 lipca 2019, Możliwość komentowania “Warsztaty wakacyjne” została wyłączona

Mistrzostw Europy Modeli Szybowców w klasie F3J

18 lipca 2019, Możliwość komentowania Mistrzostw Europy Modeli Szybowców w klasie F3J została wyłączona

Konkurs na budowę ławeczki Marii Skłodowskiej – Curie

16 lipca 2019, Możliwość komentowania Konkurs na budowę ławeczki Marii Skłodowskiej – Curie została wyłączona

Pokaz filmu „Kartka z Powstania”

13 lipca 2019, Możliwość komentowania Pokaz filmu „Kartka z Powstania” została wyłączona

Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS!

13 lipca 2019, Możliwość komentowania Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS! została wyłączona

Archiwa