NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Ciekawostki hip hop i Muzyczna Liga Mistrzów

Witam czytelników, dzisiejszy artykuł zacznę że K0WAL w Lidze Mistrzów jest (marzenia się spełniają), więcej o tym dalszej części artykułu.
Co we Włocławskim Hip Hopie?

Po nowym roku gdzieś na śródmieściu powstanie mural teraz mam problem nie wiem co i ile mogę napisać może jeszcze dodam że mural będzie związany z ,,historią Włocławka” i od kogoś zależy by nie przegapić udziału, bo już oddemnie nie zależy to – zrobiłem swoje.
W rapie Włocławskim to poszerzyła się rodzina LW Familia dołączył WGW Draker. WRO nagrywa naprawdę dobre rapy.
Ostatnio niektórzy pytają się gdzie Denys, a gdzie ma być ? Ma rozum dla tego zmądrzał i poszedł na swoje przecież.
Gdzieś w grudniu dam info o podjętej współpracy z Polską Muzyką Alternatywną po rozmowie z panem Mariusz Dewicki chcemy coś zrobić dla muzyki i rozwoju w PL projekt „Kolektyw muzyczny” na razie z Hip Hopem tylko i więcej infa w grudniu.
Wracamy do ligi mistrzów a dokładniej Muzycznej Ligi Mistrzów inaczej może Challenger nazwa zainspirowana jest Ligą Mistrzów z piłki nożnej.
Spytałem się szefa/założyciela i przeczytajcie co ciekawego napisał.

„Powstała bardzo ciekawa inicjatywa, nazywa się muzyczna liga mistrzów i polega na tym że co chwile jakiś nowy raper lub twórca muzyki pojawia się ze swoją specjalną piosenką zaprezentować się.
Akcja jest ogólnopolska, wzięło w niej już udział 130 raperów z całej polski i będzie bardzo ciekawie.”

Jeszcze dodam od siebie że można nominować tak jak w każdym Challenger czyli pod koniec kawałka nominacje oraz na legalu zareklamować swój Label czy wybrać jakiś numer nie wrzucony jeszcze.
Link do odsłuchu muzycznej ligi mistrzów niżej i na tym kończę swój artykuł : ))) PZdr 5tka

Muzyczna Liga Mistrzów – YouTube https://www.youtube.com/c/MuzycznaLigaMistrz%C3%B3w/about

Ireneusz „K0WAL” Kowalewski