NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Byś i Dyś w „Browarze B.”

Fabuła spektaklu powstała w oparciu o literacką baśń Adolfa Dygasińskiego, której bohaterami są bracia bliźniacy. Przedstawienie teatru Vaška zobaczymy w „Browarze B.” 1 czerwca o 17.00.
Bilety po 10 zł do kupienia w Centrum Kultury „Browar B.” ul. Bechiego 4 pon.-pt. 10.00-18.00.

Zdjęcie nadesłane - CK "Browar B."
Zdjęcie nadesłane – CK „Browar B.”

Dzięki rodzinie i przyjaciołom jeden z braci zostaje wybawiony z opresji, a przy okazji udaje się uratować królewnę porwaną przez złą czarownicę. Byś szuka przygód w obcych krajach, by się w końcu przekonać, że najpiękniejsza jest rodzinna ziemia. Dyś pragnie zgłębić wszystkie tajniki wiedzy, a odnajduje miłość.

W przedstawieniu „Byś i Dyś” są ciekawe charaktery, dramatyczne sytuacje i zaskakujące zwroty akcji. Wszystko to rozgrywa się na planie lalkowym, a niekonwencjonalne lalki mogą widzów zaskoczyć swoim plastycznym wyrazem.

Przedstawienie „Byś i Dyś” adresowane jest do dzieci w różnym wieku. Najmłodszym widzom spodobają się zapewne pomysłowe i barwne lalki, wartka akcja z udziałem bohaterów zwierzęcych oraz szczęśliwe zakończenie. Nieco starsze dzieci odnajdą w tym przedstawieniu również ponadczasowe życiowe prawdy.

Centrum Kultury „Browar B.”