NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

„Biało – czerwona Majówka” – konkurs plastyczny dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 6-15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Biało-czerwona Majówka”, organizowanym przez Centrum Kultury „Browar B.” z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie swojej wizji artystycznej związanej z 230. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na każdej pracy musi się znaleźć polska flaga państwowa lub motyw w biało-czerwonych barwach.

Dla ułatwienia zadania proponujemy tematy szczegółowe (do wyboru):
– Świętowanie rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
– Wehikuł czasu – jak mógł wyglądać historyczny moment uchwalenia Konstytucji 3 Maja
– Flaga Polski w kontekście Twojej małej ojczyzny
– Kocham Polskę!

Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej płaskiej (malarstwo, rysunek, grafika, kolaż, komiks, fotografia, techniki mieszane), przestrzennej (rzeźba, instalacja przestrzenna) lub w postaci animacji poklatkowej.

Dobrej jakości fotografie prac w pliku .jpg, a w przypadku animacji poklatkowej film w formacie .mp4 o maksymalnej długości 1 minuta, należy przesłać na adres edukacja@ckbb.pl do 30 kwietnia 2021 r. Należy podać imię, nazwisko oraz wiek uczestnika. Prosimy również o informacje na temat techniki wykonania oraz wymiarów pracy. Zgłoszenia do konkursu może dokonać opiekun prawny uczestnika. Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

https://ckbrowarb.pl/bialo-czerwona-majowka-konkurs-plastyczny-dla-dzieci

CK „Browar B”