Opublikowano: czw, Sie 30th, 2018

32-latek za znęcanie się nad rodziną trafił na 3-miesiące do aresztu

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-latka, który znęcał się nad rodziną i pobił dziecko przy użyciu smyczy. Na wniosek prokuratora i policjantów włocławski sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Za takie zachowanie wobec rodziny może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy na wniosek prokuratora i policjantów zastosował 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (27.08.2018) w jednym z mieszkań w centrum Włocławka. Dyżurny został powiadomiony około godziny 21 o agresywnym mężczyźnie, który chwilę wcześniej przy użyciu smyczy uderzał pięcioletnią córkę po ciele. Zgłaszająca uciekła z córką do sąsiadów, a wezwani mundurowi zatrzymali w mieszkaniu agresywnego 32-latka. Policjanci widząc ślady na ciele dziecka wezwali pogotowie ratunkowe, które zabrało dziecko do szpitala na badania. Agresywny mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy prowadząc sprawę ustalili, że do znęcania się nad rodziną dochodziło od stycznia br. Z ustaleń wynika, że kiedy mężczyzna był pod wpływem alkoholu wszczynał awantury z żoną grożąc jej uszkodzeniem ciała. Natomiast na swoją 5-letnią córkę krzyczał, wyganiał z pokoju i kilkukrotnie uderzył dziecko z otwartej ręki w różne części ciała. Ostatnim powodem agresywnego zachowania było, że dziecko nie chciało jeść kolacji.

Wczoraj (29.08.2018) policjanci doprowadzili 32-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty związane ze znęcaniem się nad rodziną oraz spowodowania obrażeń ciała u dziecka. Policjanci wspólnie z prokuraturą wnioskowali o zastosowanie wobec sprawcy 3-miesięcznego aresztu tymczasowego. Jeszcze tego samego dnia sąd rejonowy przychylił się do wniosku śledczych i 32-latek trafił na 3-miesiące do aresztu. Za znęcanie się nad rodziną i spowodowanie obrażeń ciała u dziecka może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

KMP we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej

23 maja 2019, Możliwość komentowania Koncert na Dzień Matki i festyn z okazji Dnia Dziecka w Izbicy Kujawskiej została wyłączona

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym

21 maja 2019, Możliwość komentowania Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym została wyłączona

Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece

21 maja 2019, Możliwość komentowania Spotkanie dla dzieci i mam w bibliotece została wyłączona

Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala!

21 maja 2019, Możliwość komentowania Piękne włocławianki walczą o tytuł Miss Pascala! została wyłączona

“Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto”

20 maja 2019, Możliwość komentowania “Złoty Dyplom” dla włocławskiego Chóru “Canto” została wyłączona

Juwenalia 2019

20 maja 2019, Możliwość komentowania Juwenalia 2019 została wyłączona

Archiwa