Opublikowano: czw, Sie 30th, 2018

32-latek za znęcanie się nad rodziną trafił na 3-miesiące do aresztu

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-latka, który znęcał się nad rodziną i pobił dziecko przy użyciu smyczy. Na wniosek prokuratora i policjantów włocławski sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Za takie zachowanie wobec rodziny może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy na wniosek prokuratora i policjantów zastosował 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (27.08.2018) w jednym z mieszkań w centrum Włocławka. Dyżurny został powiadomiony około godziny 21 o agresywnym mężczyźnie, który chwilę wcześniej przy użyciu smyczy uderzał pięcioletnią córkę po ciele. Zgłaszająca uciekła z córką do sąsiadów, a wezwani mundurowi zatrzymali w mieszkaniu agresywnego 32-latka. Policjanci widząc ślady na ciele dziecka wezwali pogotowie ratunkowe, które zabrało dziecko do szpitala na badania. Agresywny mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy prowadząc sprawę ustalili, że do znęcania się nad rodziną dochodziło od stycznia br. Z ustaleń wynika, że kiedy mężczyzna był pod wpływem alkoholu wszczynał awantury z żoną grożąc jej uszkodzeniem ciała. Natomiast na swoją 5-letnią córkę krzyczał, wyganiał z pokoju i kilkukrotnie uderzył dziecko z otwartej ręki w różne części ciała. Ostatnim powodem agresywnego zachowania było, że dziecko nie chciało jeść kolacji.

Wczoraj (29.08.2018) policjanci doprowadzili 32-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty związane ze znęcaniem się nad rodziną oraz spowodowania obrażeń ciała u dziecka. Policjanci wspólnie z prokuraturą wnioskowali o zastosowanie wobec sprawcy 3-miesięcznego aresztu tymczasowego. Jeszcze tego samego dnia sąd rejonowy przychylił się do wniosku śledczych i 32-latek trafił na 3-miesiące do aresztu. Za znęcanie się nad rodziną i spowodowanie obrażeń ciała u dziecka może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

KMP we Włocławku

MartinezFilm

Informacje

Festyn upamiętniający 100 – lecie PCK

20 września 2019, Możliwość komentowania Festyn upamiętniający 100 – lecie PCK została wyłączona

IV Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych

19 września 2019, Możliwość komentowania IV Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych została wyłączona

Rysowanie po ścianie tunelu

19 września 2019, Możliwość komentowania Rysowanie po ścianie tunelu została wyłączona

Rowerowa Masa Krytyczna w niedzielę 22 września 2019

18 września 2019, Możliwość komentowania Rowerowa Masa Krytyczna w niedzielę 22 września 2019 została wyłączona

Polska Pod Krzyżem – Kruszyn 2019

17 września 2019, Możliwość komentowania Polska Pod Krzyżem – Kruszyn 2019 została wyłączona

III Włocławski Festiwal Modelarski

16 września 2019, Możliwość komentowania III Włocławski Festiwal Modelarski została wyłączona

Archiwa