Opublikowano: śr, Paź 10th, 2012

Narkotyki, alkohol i jazda samochodem bez uprawnień

Policjanci z Brześcia zatrzymali trzy osoby jadące samochodem, w którym były narkotyki. Nie dość tego, kierująca autem była nietrzeźwa i jechała bez uprawnień. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj (08.10.) przed godziną 17 policjanci zatrzymali w Brześciu Kujawskim do kontroli drogowej hondę, w której podróżowały trzy osoby. Podczas sprawdzania pojazdu funkcjonariusze zabezpieczyli w różnych miejscach pojazdu środki odurzające o łącznej wadze 7,7 grama oraz 3 lufki. Przeprowadzone w komendzie badanie testerem wykazało, że zabezpieczonym środkiem jest marihuana. Dodatkowo okazało się, że 22-latka kierowała pojazdem bez uprawnień mając w organizmie 1,9 promila alkoholu. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (09.10.) policjanci z zatrzymanymi prowadzić będą czynności wyjaśniające dotyczące posiadanych środków odurzających. Za posiadania narkotyków grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast dodatkowe konsekwencje czekają na 22-latkę, która kierowała pojazdem pod wpływem alkoholu nie posiadając uprawnień.

KMP Włocławek

Jamróz - Rowery” height=

Comments are closed.

MartinezFilm

Archiwa