Opublikowano: wt, Kwi 11th, 2017

Mistrzyni Polski w lekkiej atletyce pozostanie w barwach ANWILU

ANWIL nadal będzie sponsorował Katarzynę Kowalską, wielokrotną mistrzynią Polski w biegu na dystansie 3000 m z przeszkodami.

Włocławska firma z Grupy ORLEN rozpoczęła współpracę z Katarzyną Kowalską w kwietniu ubiegłego roku. Zawodniczka Klubu Vectra Włocławek – podobnie jak ANWIL – jest jedną z wizytówek miasta, więc decyzja o nawiązaniu relacji sponsorskiej pomiędzy spółką a lekkoatletką w roku olimpijskim była dla jej fanów naturalną koleją rzeczy.

Choć występ Katarzyny Kowalskiej podczas XXXI Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro nie zakończył się zdobyciem upragnionego medalu, to 2016 rok był dla lekkoatletki bardzo udany. Jej dwa najważniejsze sukcesy to ustanowienie rekordu Polski ze znakomitym wynikiem 1:10,06 podczas Sportisimo Prague Half Marathon oraz zdobycie jedenastego z rzędu tytuł mistrzyni Polski w biegu na dystansie 3000 m z przeszkodami, a także złotego krążka w biegu na 5000 na 92. Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce, które odbyły się w Bydgoszczy.

Dlatego także w tym roku ANWIL kontynuuje współpracę z zawodniczą Klubu Vectra Włocławek, trzymając kciuki, aby najbliższe 12 miesięcy przyniosło jej kolejne tryumfy.

ANWIL S.A.

Jamróz - Rowery” height=
MartinezFilm

Archiwa