NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Zatrzymani tuż „po zakupach”

Policjanci zatrzymali dwie osoby, które naruszyły przepisy ustawy przeciwdziałania narkomanii. Jedna z nich usłyszy zarzut posiadania narkotyków, a druga posiadania narkotyków w znacznej ilości oraz ich dystrybucji. Grozić może za to do 8 lat pozbawienia wolności.

narkotylki-wloclawek-04-04-2013

Włocławscy mundurowi od pewnego czasu „namierzali” jednego z mieszkańców bloku przy ul.Hożej. Wczoraj (4.04) tuż przed godz.13 policjanci zatrzymali w klatce schodowej 27-latka, który miał przy sobie działkę marihuany, prawie 0,9 grama. Jak się okazało młody mężczyzna „zrobił zakupy” w mieszkaniu mężczyzny, również 27-latka, którego mundurowi podejrzewali o ten proceder.

Kiedy weszli do mieszkania, w pokoju znaleźli słoik z zawartością 18 sztuk przygotowanych działek, prawie 15 g marihuany. Policjanci zabezpieczyli również wagę elektroniczną i pieniądze. Policjanci ustalili, że mężczyzna sprzedawał narkotyki innym osobom.

Obaj panowie trafili do policyjnego aresztu. Dziś jeden z 27-latków usłyszy zarzut posiadania narkotyków, za co może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności. Drugi z zatrzymanych usłyszy zarzut o poważniejszych konsekwencjach, posiadania znacznych ilości oraz dystrybucji, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Włocławek