NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

POLACY – DO HYMNU!

Autobus Warki nagrywa hymn we Włocławskiej Wzorcowni!

Wkrótce przed nami wielkie piłkarskie wydarzenie i wielka próba dla naszej Reprezentacji. Już w najbliższy poniedziałek, 23 kwietnia specjalny autobus – mobilne studio nagraniowe przyjedzie do Włocławka, na Plac Grodzki przy Wzorcowni, aby nagrać hymn śpiewany przez Włocławian. Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej, w ramach akcji DO HYMNU zaprasza wszystkich Polaków do wspólnego odśpiewania hymnu dla naszych piłkarzy. Tylko 23 kwietnia mieszkańcy Włocławka będą mogli nagrać swój hymn dla drużyny narodowej!

W kwietniu i maju w ramach akcji DO HYMNU biało-czerwony autobus wareckiej husarii dotrze do wszystkich, którzy będą chcieli wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu i wykonać hymn, by dodać skrzydeł Reprezentacji Polski! Już w najbliższy poniedziałek, 23 kwietnia specjalny autobus – mobilne studio nagraniowe przyjedzie do Włocławka na Plac Grodzki przy Wzorcowni i będzie nagrywał Włocławian w godz. 12.00-18.00. Wszyscy chętni mieszkańcy miasta będą mogli nagrać swój głos dla naszych piłkarzy.

Autobus wyposażony jest w profesjonalny, studyjny sprzęt nagraniowy. Jednocześnie będzie się w nim mogło nagrać nawet 30 osób. Każdego dnia materiał będzie zgrywany do jednej ścieżki stereo. W sumie powstanie 50 takich ścieżek, a każda z nich będzie inna, bowiem poszczególne miasta „zabrzmią” inaczej, nadając projektowi wyjątkowy charakter. Kierownikiem muzycznym przedsięwzięcia jest Adam Sztaba.

Mobilne studio odwiedzi mieszkańców 39 miast, dając im niepowtarzalną możliwość przyłączenia się do tej wyjątkowej akcji i nagrania swojego wykonania hymnu dla polskich kadrowiczów. W kolejnych 11 miastach, w wareckich piwiarniach zorganizujemy też wyjątkowe spotkania z byłymi reprezentantami Polski. Poprowadzą je cenieni komentatorzy sportowi Michał Olszański i Dariusz Szpakowski. Uczestnicy tych spotkań również będą mieli możliwość dołączenia swoich głosów do największego nagrania hymnu dla Biało-Czerwonych. Każdy może się też nagrać wchodząc na stronę www.dohymnu.pl.

Głosy tysięcy Polaków zbierzemy w jedno największe i najgłośniejsze wykonanie Mazurka Dąbrowskiego i w czerwcu wręczymy polskiej Reprezentacji. Razem zaśpiewajmy hymn i dodajmy energii naszym piłkarzom!