NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Podziękowania dla policjantów za odnalezienie zaginionego mężczyzny

Niezapowiedzianą wizytę złożyła wczoraj (20.06.2023) Szefowej włocławskich policjantów wdzięczna mieszkanka powiatu. Kobieta osobiście podziękowała Pani Komendant za zaangażowanie i profesjonalizm, jakim wykazali się kierownicy podległych komórek oraz policjanci z Włocławka, Kowala i okolicznych posterunków podczas poszukiwań zaginionego członka jej rodziny.

Wczoraj (20.06.2023) Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku młodszego inspektora Annę Kochowicz odwiedziła niespodziewanie mieszkanka powiatu włocławskiego. Kobieta osobiście zjawiła się w jednostce, aby złożyć na ręce Pani Komendant podziękowania za profesjonalną postawę podwładnych, którzy w czerwcu tego roku brali udział w poszukiwaniach jej zaginionego i schorowanego taty.

Wdzięczna mieszkanka wyraziła słowa uznania za zaangażowanie, jakim w czasie kilkugodzinnych poszukiwań wykazali się policjanci z Włocławka i Kowala oraz podległych posterunków. Jak podkreśliła, dzięki determinacji i profesjonalizmowi funkcjonariuszy, bliska jej osoba została odnaleziona cała i zdrowa.

„Pomagamy i chronimy” – to hasło przyświeca policjantom każdego dnia, bo służba w Policji, to stała gotowość do niesienia pomocy potrzebującym. Nigdy nie oczekujemy za to podziękowań ale słowa wdzięczności są dla nas zawsze niezwykle budujące i motywują do dalszej ofiarnej służby.

KMP Włocławek