NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

II Micheliński Piknik Rodzinny

Dnia 17 czerwca odbył się II Micheliński Piknik Rodzinny, który został zorganizowany przez Radę Rodziców we współpracy z dyrekcją szkoły, nauczycielami, pracownikami administracji i obsługi, uczniami, rodzicami oraz przy wsparciu lokalnych firm.

Podczas pikniku każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Były m. in. dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, wplatanie kolorowych warkoczyków, bańki mydlane, balony, znakowanie rowerów, punkt pomiaru poziomu cukru i ciśnienia, pokaz talentów, gry edukacyjne z Gostynińsko-Włocławskim Parkiem Krajobrazowym. Nie zabrakło także animacji dla dzieci i konkursów z nagrodami, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody, np. vouchery do sali zabaw RIO, Nauka Pływania Paweł Kułakowski, Nauka Pływania NEMO. Można było zjeść pyszne ciasta, lody, popcorn, watę cukrową, hot-dogi, żurek i kiełbaski z grilla przygotowane przez rodziców, uczniów, pracowników i przyjaciół szkoły. Ostatnią atrakcją Pikniku był występ wspaniałego zespołu INSTAL PROJEKT BAND. Pieniążki zebrane podczas pikniku zostaną przeznaczone na wyposażenie świetlicy i sali gier oraz monitoring. Kwota, którą udało się zebrać to 15359,97 zł.

Z całego serca dziękujemy sponsorom i osobom o wielkim sercu, dzięki którym II Micheliński Piknik Rodzinny nie mógłby się odbyć.
Dziękujemy, że byliście z nami!!!
Zdjęcia: Robert Szafrański, Paulina Waćkowska

Szkoła Podstawowa nr 19