NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Sparingi drużyn Włocłavii

W sobotę trzy zespoły Włocłavii rozegrają spotkania sparingowe. Trwają poszukiwania rywala dla seniorów.

Sobota (9 marca 2013 r.) – boiska Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku
Włocłavia trampkarze – UKS Lider Włocławek (początek godzina 10)
Włocłavia seniorzy – ?, trwa szukanie rywala (godzina 12)
Włocłavia juniorzy starsi – Unia Gniewkowo (godzina 16)
Włocłavia młodzicy – Unia Gniewkowo (godzina 16)

* * *
Dla juniorów starszych będzie to siódmy mecz w czasie przygotowań. Do tej pory grali z zespołami seniorów, a teraz zmierzą się z rówieśnikami.
Dla młodzików będzie to pierwszy mecz w czasie przygotowań.

Trampkarze zagrają po raz czwarty. Ostatnio (we wtorek 5 marca) młodzi piłkarze wygrali z juniorami młodszymi LTP Lubanie 4:2 (1:1). Bramki dla zwycięzców zdobyli Radosław Sawirski i Damian Michałowski po 2.

Skład Włocłavii (trener Łukasz Szczepkowski):
I połowa: Zasada – Boruczkowski, Urbaniak, Łukaszewski, Litka Okoński, Dmoch, Nowakowski, Garbaliński Kryczka, Kapeliński.
II połowa: Leszczyński – Olszewski, Ryziński, Łukaszewski, Chojnicki Komorowski, Michałowski, Laskowski, Wojciechowski Sawirski, Gliński.
Trampkarze grali już z Liderem 16 lutego. Mecz zakończył się zwycięstwem Włocłavii 4:1.

Źródło: WKS Włocłavia