NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Pomóżmy dzieciom w Brzeziu

Już po raz siódmy, Motórzyści z Włocławka organizują  MotoMikołajki dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Brzeziu.

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Coraz więcej osób prywatnych, szkół, firm i instytucji wspiera MotoMikołajki. Potrzeby Ośrodka w Brzeziu są olbrzymie, przede wszystkim brakuje przyborów szkolnych, artykułów chemicznych i higienicznych, zabawek, butów. Potrzeby są tym większe, że dzieci są w różnym wieku. W chwili obecnej, w placówce przebywa 28 dzieci w wieku od 3 do 19 lat.

Dla każdego dziecka, okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. To okres magiczny, czas radości, prezentów, czas spędzony z najbliższą rodziną przy wigilijnym stole. W Święta dotykamy tego co najważniejsze,  na chwilę zatrzymuje się świat i znikają troski.

Wspomnienia Świąt towarzyszą nam przez całe dorosłe życie. Pomóżmy dzieciom z Brzezia mieć wyjątkowe Święta, pomóżmy mieć … świąteczne wspomnienia.

Podobnie jak w ubiegłych latach, motocykliści w strojach Mikołaja, odwiedzą Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Brzeziu w sobotę 7-go grudnia, wioząc ze sobą liczne prezenty.

Jak można wspomóc akcję?

Dary i upominki można przekazywać za pośrednictwem:

  1. Zespołu Szkół Nr 4, ul. Kaliska 108
  2. Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 1, ul. Wieniecka 46
  3. Sklepu „imbryk” ul. 3 Maja 23
  4. Podczas zbiórki zorganizowanej bezpośrednio przed wyjazdem do placówki w Brzeziu (sb.,7 grudnia) w godz. 11.00 pod Halą Mistrzów
  5. Indywidulnie ustalony sposób przekazania darów, kontakt mail:  motorzysciwloclawek@wp.pl

 

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc, za radość dzieci, do której się przyczynią.

Motórzyści