Akademicka Liga Siatkówki Mężczyzn III kolejka

akademicka-liga-siatkowki-mezsczyzn

Trzecią kolejka Akademickiej Ligi Siatkówki Mężczyzn rozpoczął, jak się okazało długi mecz PWSZ Włocławek – Unia Choceń. Pierwszy set wygrany przez PWSZ 25:18, w drugim zwyciężyła Unia Choceń 25:19. Kolejne dwa sety zespoły jakby się umówiły, każdy wygrał 25:13. Piąty set do połowy był jeszcze wyrównany, jednak końcówka należała do Unii Choceń 15:9. W drugim meczu młodzi zawodnicy ZSK Długosz podejmowali drużynę z pierwszego miejsca w tabeli Opakofarb. Siatkarze z Długosza bardzo starali się i dzielnie walczyli, jednak silniejszy Opakofarb nie dał im wiele szans do gry, zwyciężając 3:0 (25:10, 25:9, 25:11). W kolejnym meczu trzeciej kolejki Nasiegniewo – Jankole niespodzianka w pierwszym secie 25:23. Drugi, trzeci i czwarty set to już wygrana drużyny Jankole.

Tabela po 3 kolejce:

III kolejka

1. Opakofarb                              3          9          9 – 0                225 – 89
  2. Jankole                                   3          6          6 – 4                232 – 211
  3. Unia Choceń                          3          6          6 – 5                177 – 204
  4. PWSZ Włocławek                 3          3          5 – 6                321 – 246
  5. ZSP Nasiegniewo                  3          3          4 – 7                199 – 173
  6. ZSK Długosz                         3          0          1 – 9                165 – 225