NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

„Zostań artystą”

Włocławski Ośrodek Edukacji i Promocji Kultury zaprasza młodych twórczych i uzdolnionych artystycznie do udziału w imprezie „Zostań artystą”.

Każdy kto ukończył 12 lat i choć trochę czuje się wyjątkowy może zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Zapraszamy wokalistów, recytatorów, tancerzy, zespoły wokalne i taneczne działające we Włocławku i na Kujawach.

Kolejna edycja imprezy odbędzie się 30 sierpnia o godz. 14.00. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 sierpnia – WOEiPK ul. Wojska Polskiego 13 (można wysłać mailem – wok@wloclawek.home.pl)

Program „Zostań Artystą” poszukuje młodych uzdolnionych artystycznie wykonawców. Laureaci programu mają możliwość uczestniczenia w warsztatach artystycznych.

Na najlepszych czekają dyplomy i nagrody oraz zaproszenie do udziału w koncertach produkowanych przez Włocławski Ośrodek Edukacji i Promocji Kultury. Dla najlepszych wokalistów (dotyczy grupy wiekowej powyżej 14 roku) nagrodą będzie udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską.

Szczegółowe informacje – tel. 54 232 40 31.