NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Złamała obowiązujące zakazy

Zdarzają się kierowcy, którzy mają „na sumieniu” parę grzeszków. Niestety nie wszyscy potrafią wyciągnąć z tego stosowne wnioski i w dalszym ciągu „naginają” prawo.
Policjanci zatrzymali kierowcę, który za nic miał dwa obowiązujące zakazy sądowe dotyczące prowadzenia pojazdów.

Tuż po północy policjanci zatrzymali przy ul.Budowlanych do kontroli przejeżdżające auto.
Za kierownicą siedziała 49-letnia kobieta. Okazało się, że pani ma na swoim koncie parę grzeszków. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że kobieta jest nietrzeźwa, miała w organizmie nieco ponad 2 promile alkoholu. Nie dość tego okazało się, że kierowała autem wbrew zakazom sądowym- obowiązywały ją jeszcze dwa czynne zakazy.
Kierująca oplem corsą trafiła do wytrzeźwienia.
Niestety to nie wszystkie, niechlubne przypadki zatrzymania pijanych kierowców.

W sobotnie popołudnie mundurowi zatrzymali przy Al.Kazimierza Wielkiego kierowcę auta. Powodem było przekroczenie prędkości. Kierowca przekroczył ją- bagatela- o 51 km! Okazało się jednak, że 65-latek miał podwójnego „pecha”. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Kiedy sprawdzili jego stan trzeźwości okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu.

Jednak niechlubnym rekordzistą zatrzymanym przez policjantów okazał się 46-letni mężczyzna, który kierował autem mając w organizmie przeszło 2,4 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali go w sobotnie popołudnie przy ul.Wienieckiej.

25.07.2011
KMP Włocławek