NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Zapraszamy na zawody pływackie „O Puchar FUNDACJI ANWIL dla Włocławka”

ZAWODY PŁYWACKIE Z FUNDACJĄ ANWIL DLA WŁOCŁAWKA I UCZNIOWSKIM KLUBEM PŁYWACKIM „WODNIK” WŁOCŁAWEK

Uczniowski Klub Pływacki „WODNIK” Włocławek oraz Fundacja ANWIL dla Włocławka pragną zaprosić wszystkie dzieciaki sporciaki z terenu naszego miasta do wzięcia udziału w zmaganiach pływackich pn. „O Puchar FUNDACJI ANWIL dla Włocławka” organizowanych w dniu 30 maja 2015 r. na krytej pływalni „DELFIN” we Włocławku. Startujemy o godz. 9.00, w sobotę, więc nie zaśpijcie ;)

Jeśli jesteście z wodą za pan brat i nie pływacie wyłącznie „pieskiem” lub „po warszawsku” ;) czy klikając myszką w wirtualnym basenie — musicie przyłączyć się do sportowej braci i wziąć udział w naszej imprezie. Zapewniamy dobrą zabawę, wesołych ratowników oraz przychylnych sędziów. Obiecujemy, iż wody w basenie wystarczy dla każdego, że podium pomieści wielu zawodników, a dyplomy, medale i małe, co nieco ukoronują Wasz wysiłek. Staniecie się prawdziwymi celebrytami, gdyż zaprosimy media, aby pokazały, jacy jesteście zdolni i dzielni. Chcemy pochwalić się, jaką fajną Włocławek ma młodzież.

Wyłowimy spośród Was rekiny talentu, a także całkiem małe, ale zdolne perełeczki i zaprosimy do trenowania w naszym klubie zgodnie z zasadą, która nam przyświeca „Kto w WODNIKU pływa medale zdobywa i jest sprawny niczym ryba”.

Zapraszamy serdecznie Wszystkich małych i większych włocławian— zrzeszonych w klubach pływackich, szkolnych, stowarzyszeniach i tych, którzy pływają indywidualnie, amatorsko, ale z pasją i uśmiechem na buzi.

UDZIAŁ W ZAWODACH JEST BEZPŁATNY :D

Dokładne informacje na temat zawodów pn. „ O Puchar FUNDACJI ANWIL dla Włocławka” znajdziecie w komunikacie na stronie http://megatiming.pl/zawody/okregowe oraz na stronie klubu www.wodnik.q4.pl oraz Facebooku https://www.facebook.com/UczniowskiKlubPlywackiWodnik

ZAPRASZAMY!!!

UKP WODNIK Włocławek

plakat-zawody-plywackie-wodnik