NaszWłocławek.pl

Włocławski Portal Informacyjny

Z myślą o klientach! Delikatesy Mięsne Gzella we Włocławku w nowej odsłonie

27 lutego we Włocławku przy ul. Kaliskiej 94 na nowo zostaną otwarte Delikatesy Mięsne Gzella. Z myślą o klientach sklep przeszedł remodeling. Metamorfoza wyglądu wnętrza to wyznacznik strategii firmy Gzella, która dba o pozytywne doświadczenia zakupowe klienta.

 

Firma Gzella stale inwestuje nie tylko w jakość swojej oferty – wysokojakościowych wędlin i mięs, lecz także w remodeling Delikatesów Mięsnych. Jest to efekt zmiany koncepcji układu umeblowania i wystroju punktów sprzedaży sieci mających na celu jeszcze lepsze dopasowanie wizerunku marki do potrzeb klientów. W związku z tym w sklepie przy ul. Kaliskiej 94 we Włocławku modernizacji uległ m.in. wygląd ścian. Zagościła na nich efektowna fototapeta z motywem lasu, miejsca nieodłącznie kojarzącego się z lokalizacją firmy – Borami Tucholskimi oraz ozdobna biała cegiełka. Delikatesy Mięsne zostały też wyposażone w drewniane meble, które swoim naturalnym wyglądem nawiązują do rodzimych stron marki Gzella.

Przyjemny dla oka wygląd sklepu, bogaty wybór smacznych i wysokojakościowych produktów, rozbudowany wachlarz usług – na takim fundamencie pragniemy budować wizerunek sieci Gzella Net – wyjaśnia Hanna Lisewska, prezes Gzella Net – Jesteśmy przekonani, że nas klienci docenią odnowione sklepy, które staną się dla nich przyjemnym punktem w codziennym planie dnia.

Sfera PR